کدخبر: 24013

محمد انصاری و دفاع مقابل الریان

بازی برگشت پرسپولیس برابر الریان در حالی برگزار خواهد شد که شاگردان برانکو در دور رفت در عین شایستگی شکست ۳-۱ را پذیرفته بودند تا مات و مبهوت به ایران برگردند در حالی که حداقل نتیجه می‌توانست تساوی باشد.

راستان نیوز |

 بازی برگشت پرسپولیس برابر الریان در حالی برگزار خواهد شد که شاگردان برانکو در دور رفت در عین شایستگی شکست ۳-۱ را پذیرفته بودند تا مات و مبهوت به ایران برگردند در حالی که حداقل نتیجه می‌توانست تساوی باشد؛ اما ضعف دفاعی مفرط قرمزها در روز غیبت محمد انصاری باعث شد تا سه بار توپ وارد دروازه بیرانوند شود و پرسپولیس اولین شکست آسیایی‌اش را بپذیرد؛ که هم خود او و هم خط دفاع ناهماهنگ پرسپولیس روی گل‌ها مقصر بودند.

حالا و در بازی برگشت هم محمد انصاری آماده بازی است؛ و هم برانکو با طرح و برنامه‌های تمرینی سخت‌گیرانه سعی در اصلاح نقطه ضعف اساسی بیرانوند و خط دفاع تیمش روی ضربات ایستگاهی داشته. حضور انصاری در کنار جلال حسینی شاکله دفاعی پرسپولیسش را دوباره مستحکم خواهد کرد و این استحکام، اعتماد به نفس مهره‌های هجومی پرسپولیس را هم افزایش خواهد داد. پشت سر آن‌ها هم بیرانوند به دنبال اولین کلین‌شیت آسیایی است و انگیزه‌اش می‌تواند به ده قرمزپوش دیگر شور و حرارتی مضاعف بدهد.

پارس فوتبال

ارسال نظر

نظرات کاربران