کدخبر: 23156

هافبک تیم فوتبال استقلال همچنان مورد توجه پرسپولیس قرار دارد.

راستان نیوز |

   روزبه چشمی فصل کابوس‌واری را پشت سر گذاشت و لقب بدشانس‌ترین بازیکن باید به او برسد. چشمی اواسط فصل گذشته رباط صلیبی پاره کرد و هشت ماه دور از میادین بود. استقلالی‌‌ها به دنبال اینکه او نیم فصل دوم امسال به مسابقات خواهد رسید، نام او را از فهرست تیم خارج کردند.

 
وقتی نیم فصل دوم رسید، چشمی آماده حضور در میادین بود و لحظه‌شماری می‌کرد تا پس از مدت‌ها برای استقلال بازی کند، اما محرومیت استقلال از نقل و انتقالات باعث شد تا او نتواند وارد فهرست این تیم شود. همین مسئله کافی بود تا روزهای بد چشمی آغاز شود.
 
او پس از اینکه مدت زیادی منتظر ماند، راهی تیم صبای قم شد و در تمرینات این تیم شرکت کرد، اما پس از مدتی متوجه شد که فهرست صبای قم هم پر است و امکان بازی برای این تیم ندارد. در این میان، پرسپولیس با مدیربرنامه‌های این بازیکن مذاکراتی را انجام دادند، اما چشمی به علت اینکه در استقلال بازی کرده بود، از حضور در تیم رقیب صرف‌نظر کرد.
 
چشمی با اینکه بیرون از گود حضور دارد، اما پرسپولیس را همچنان مشتری پر و پا قرص خود می‌داند و باید دید که آیا او به پیشنهاد رقیب سنتی پاسخ مثبت می‌دهد یا در استقلال می‌ماند.

 

ارسال نظر

نظرات کاربران