کدخبر: 21935

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس اظهار کرد هنوز هیچ تصمیمی در مورد رامین رضاییان نگرفته است.

راستان نیوز |

  برانکو ایوانکوویچ در اولین تمرین پرسپولیس پس از بازگشت از لیگ قهرمانان آسیا، درباره بازیکنانی که در تمرینی گروهی امروز حضور نداشتند به صحبت پرداخت و اظهار کرد: وحید امیری به پایش ضربه‌ای خورده که به احتمال زیاد این مشکل رفع می‌شود. مشکل اصلی ما در حال‌ حاضر سید جلال حسینی است که امروز و فردا شرایط او را بررسی می‌کنیم و اگر در بازی مقابل نفت حضور نداشته باشد با کمبود زیادی مواجه می شویم. همچنین سروش رفیعی از ناحیه مچ کمی مشکل دارد که مصدومیت خاصی نیست. انگشت بیرانوند هم در رفت که ایگور شکسته بندی بلد بود و انگشت را جا انداخت. رامین رضاییان هم فعلا محروم است و هنوز درباره آن تصمیم نگرفتیم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره اینکه مشکل رامین رضاییان از قبل وجود داشته است یا فقط در اردوی این تیم در دوبی حاشیه سازی‌ها به وجود آمد نیز گفت‌: درگیری رامین رضاییان و علیپور را ندیدم  ولی کریم باقری در آن صحنه حضور داشت و به موقع واکنش نشان داد. در جلسه‌ای که پس از این درگیری داشتیم، تصمیم گرفتیم رامین رضاییان را در اختیار باشگاه قرار بدهیم. از کریم باقری هم تشکر می‌کنم که با این واکنش خود به درگیری خاتمه داد.

برانکو درباره بازی پرسپولیس مقابل نفت در چارچوب لیگ برتر هم خاطر نشان کرد: در این بازی به این دلیل که حداقل پنج بازیکنمان حضور ندارند، مشکل زیادی داریم.

ایسنا

 

ارسال نظر

نظرات کاربران