کدخبر: 11124
راستان نیوز | موتور جستجوی اکوسیا، منافع مادی خود را صرف حفظ محیط زیست، بصورت کاشت درختان می کند. به گزارش راستان نیوز، وقتی برای جستجو از گوگل استفاده میکنید، جستجوی شما باعث منفعت مادی برای گوگل یا هر موتور جستجوی دیگر می شود. اگر برای جستجو در اینترنت، به جای گوگل از سرچ کننده "اکوسیا" به نشانی: www. ecosia. orgاستفاده کنید، اکوسیا هشتاد درصد منفعت مادی که از جستجوی شما کسب میکند را صرف کاشت درختان می نماید. این موتور جستجوگر که توسط " یاهو " و " بینگ " پشتیبانی فنی می‌شود این وعده را به کاربران خود داده است که با هر بار کلیک، دو متر مربع از جنگل‌های انبوه برزیل از نابودی نجات پیدا می‌کنند.
" کرول " بنیانگذار " اکوسیا " گفت: " اگر تنها یک درصد از کاربران وب از سایت " اکوسیا " برای جستجو استفاده کنند هر سال می‌توان به اندازه کشور سویس، جنگل‌ها را از نابودی نجات داد ". شایان ذکر است اکوسیا توسط گروهی از طرفداران محیط زیست در برلین آلمان راه‌اندازی شده است.
در خود سایت، تعداد درختانی که از این راه کاشته شده و توضیحات پروژه ذکر شده است(https: / / info. ecosia. org / what)

Ecosia – the search engine that plants trees The easiest way to help the environment: Just search the web with www. Ecosia. org instead of Googl

ارسال نظر

نظرات کاربران