کدخبر: 22217

احسان علیخانی در واکنش به حواشی ایجاد شده در پی سخنانش در برنامه «سه ستاره»، بر رفاقتش با محسن چاوشی تاکید و در ضمن از فحاشی و توهین های هواداران این خواننده پاپ در فضای مجازی انتقاد کرد.

راستان نیوز |

   چند مجری در صدا و سیما که توانسته اند از خلاء برنامه های جذاب در تلویزیون کمال بهره را ببرند و با رفتار و گفتار حاشیه ای به آب و نان و شهرتی برسند، هر از چند گاه خودخواسته و برای مطرح شدن نزد افکار عمومی، مطالبی را بیان می کنند که بعد مجبور به عذر خواهی یا توجیه آن می شوند.

یکی از این مجریان، احسان علیخانی است که در برنامه سه ستاره ( شاید قصدش مطرح شدن نام همین برنامه بوده باشد ) مطالبی را در مورد محسن چاوشی مطرح کرد که حال مجبور به توجیه گفته هایش شده است.

یکی از دلایلی که افکار عمومی علیخانی را مورد هجوم قرار داد، همزمانی و همصدایی علیخانی با خواننده مبتذل در برنامه شبکه من و تو بود، که عبارات علیخانی، کپی برابر اصلِ تخریب خواننده سبک مغزِ لس آنجلسی در مورد چاوشی بود که علاقه مندان به چاوشی را به واکنش واداشت.

 در واکنش به حواشی پیش آمده برای برنامه «سه ستاره»، تهیه کننده و مجری آن مجبور شد توضیحاتی را بیان کند.

احسان علیخانی در برنامه دیشب «سه ستاره»، با تاکید بر رفاقتش با محسن چاوشی، از هواداران این خواننده خواست به جای فحاشی و توهین در فضای مجازی، نظرات مخالف را تحمل کنند.

تهیه کننده و مجری «سه ستاره» در این باره گفت: «شب گذشته (یکشنبه شب) من بدون آنکه متوجه بشوم آرش (ظلی پور) چه گفته است، در ادامه صحبت‌هایش نکته‌ای را بیان کردم که به نظر طرفداران محسن چاوشی خوش نیامد و احساس کردند که منظور من محسن است، درحالیکه من اصلا چنین قصدی نداشتم.»

او دراین باره اضافه کرد: «من و محسن باهم رفیق هستیم، اولین تیتراژی که من در تلویزیون ساختم سال 90 بود و با محسن چاوشی همکاری کردم و واقعا هم کار بسیار فوق العاده‌ای بود. محسن من را در استودیو شخصی‌اش دعوت کرد و از من نظر خواست تا کار را به چه نحوی بخواند که بهتر شود. ما باهم رفیق هستیم و نان و نمک هم را خورده‌ایم و هیچ وقت از این کارها نخواهم کرد.»

 

البته علیخانی خطاب به طرفداران چاوشی که دیروز صفحه اینستاگرام او را مورد حمله قرار دادند، گفت: «شما که خودتان طرفدار محسن هستید چرا اینقدر سروصدا می کنید، اگر یک چیزی را قبول دارید که دیگر نیازی به این فحاشی‌ها نیست، به نظر من با این کارها شان آن کسی را که از او حمایت می‌کنید، پایین می‌آورید.»

 

او در پایان با اشاره تلویحی به صحبت های یک کارشناس! برنامه ای ماهواره ای که صدای چاوشی را ساختگی خوانده بود هم بیان کرد: «خوب است که نقد پذیر باشیم؛ یک نفر آن سر دنیا نقدی به این مسئله دارد، به هرحال بزرگ تر است و در این حوزه تخصص دارد و این مسئله را بیان می کند، باید به او هم احترام بگذاریم و نظرش را محترم بشماریم.»( اشاره به خواننده مبتذل و کم مایه برنامه استیج شبکه من و تو که مورد تمسخر مخاطبان و کارشناسان موسیقیِ دیگر آن شبکه نیز، هست )

اما سوالی که مطرح است اینکه در میان این سه نام یعنی آقایان علیخانی، شهرام آذر و محسن چاوشی کدامیک توانسته است مردم و بخصوص جوانان را با هنر خود و نه با حاشیه سازی به خود جلب کند؟

 

ارسال نظر

نظرات کاربران