کدخبر: 20599

کارگردان سینما خطاب به داوران 2 تابعیتی جشنواره فیلم فجر:

کارگردان فیلم «جشن تولد» گفت: من سال پیش هم به این مساله اشاره کردم که برخی از این داوران به فیلم‌های ارزشی رای نمی‌دهند چون می‌دانند که با رای دادن به آنها گرین کارت داده نمی‌شود.

راستان نیوز |

  عباس لاجوردی نویسنده و کارگردان سینما در خصوص حواشی به وجود آمده در جشنواره فیلم فجر امسال گفت: در ابتدا به امر، خوشحالم که امسال پایم را در کاخ جشنواره نگذاشتم .

وی ادامه داد: من سال پیش هم به این مساله اشاره کردم که برخی از این داوران به فیلم های ارزشی رای نمی دهند چون می دانند که با رای دادن به آنها گرین کارتشان به خطر می افتد و حتی همین سال گذشته نسبت به "بادیگارد" موضع گرفتند و برای همین به بادیگارد بهای لازم را ندادند.
کارگردان فیلم جشن تولد افزود: تازه از سال گذشته و بعد از حرف های من که گفتم داوران این جشنواره نگران گرین کارت هایشان هستند و حرفم تیتر یک تمام خبرگزاری ها شد امسال این موضوع به مرحله اثبات رسید.
وی در همین راستا تصریح کرد: قطعاً کسی که گرین کارت امریکا دارد آنقدر عاشق و مست امریکا هست و برای گرفتن این تکه کاغذ بی ارزش زحمت کشیده که نمی خواهد آن را با رعایت کردن حق و رسیدن حق به حق دار از دست بدهد.
لاجوردی خاطرنشان کرد: خطاب به آنهایی که اینگونه دست و پا می زنند و برای حفظ گرین کارت شان وطن فروشی کرده و حق را ناحق می کنند باید بگویم دیگر امیدوار نباشید، چرا که ترامپ آمده و تمام رویاهایتان را از بین برده. اگر نمی دانستید بدانید که خود امریکا هم تا چند سال دیگر دوام نمی آورد و تجزیه می شود.

میزان

 

ارسال نظر

نظرات کاربران