کدخبر: 19082

خواستگار بازیگر زن او را تهدید به قتل و اسیدپاشی کرد . خانم بازیگر که به دلیل فعالیت در شبکه های اجتماعی با مزاحم خطرناک آشنا شده بود به سراغ پلیس رفت.

راستان نیوز |

  خواستگار سمج وقتی با جواب رد بازیگر معروف روبه رو شد، مزاحمت های اینترنتی اش را آغاز کرد. او تهدید می کرد که اگر زن بازیگر با او ازدواج نکند وی را به قتل می رساند یا اینکه رویش اسید می پاشد.

این پرونده چندی پیش و با شکایت بازیگر معروف تلویزیون به نام «ب» در پلیس فتای استان البرز به جریان افتاد. این زن در تشریح ماجرا گفت:مدت ها بود که در یکی از شبکه های اجتماعی فعالیت داشتم تا اینکه چندی پیش فردی که صفحه مرا دنبال می کرد و مدعی بود که از علاقه مندان من است، برایم پیام فرستاد و پیشنهاد ازدواج داد.

ابتدا پیام او را جدی نگرفتم اما از همان زمان مزاحمت هایش شروع شد و مدام پیام می فرستاد و درخواستش را تکرار می کرد. سرانجام به او جواب منفی دادم اما پس از این ماجرا تهدیدهای او شروع شد. او در شبکه های اجتماعی به من توهین می کرد و حتی تهدید می کرد که مرا به قتل می رساند یا اینکه رویم اسید می پاشد. مزاحمت های او باعث شده بود که آرامش و آسایش نه از من که از خانواده ام نیز سلب شود و درنهایت با پیشنهاد برادرم تصمیم گرفتیم از این فرد شکایت کنیم.

با شکایت زن جوان پرونده ای در این خصوص تشکیل و تحقیقات برای شناسایی و دستگیری مزاحم اینترنتی شروع شد. مأموران با بررسی های تخصصی موفق شدند محل زندگی این مرد را در یکی از مناطق غربی شهر کرج شناسایی و او را دستگیر کنند. متهم پس از انتقال به اداره پلیس به جرم خود اعتراف کرد و مدعی شد که از مدت ها قبل به خانم بازیگر علاقه مند شده و قصد ازدواج با او را داشته اما وقتی جواب رد شنیده عصبانی شده و شروع به تهدید او کرده است.

به گفته سرهنگ اقبالی، رئیس پلیس فتای استان البرز، هر چند متهم ابراز پشیمانی و ندامت کرد اما برای او قرار قانونی صادر شد و پرونده اش در اختیار مرجع قضایی قرار گرفت. وی با بیان اینکه چهره های هنری و ورزشی باید فعالیت خود در فضای مجازی را محدود و حساب شده کنند، گفت:متأسفانه شاهد سوء استفاده از نام و چهره های هنری و ورزشی در شبکه های اجتماعی هستیم و عده ای کلاهبردار تحت نام و عناوین این عزیزان از دیگر کاربران اخاذی و کلاهبرداری می کنند و در این زمینه کاربران نیز باید آگاه باشند و به راحتی فریب این دسته از کلاهبرداران را نخورند.

نیوزفا

 

ارسال نظر

نظرات کاربران