کدخبر: 15712

به گزارش "اسپوتنیک" به نقل از National Geographic، براساس اطلاعات این موسسه، در سال گذشته 32 درصد سفرهای تجاری را مورد بررسی قرار داده است.

راستان نیوز |
راستان نیوز | به گزارش "اسپوتنیک" به نقل از National Geographic، براساس اطلاعات این موسسه، در سال گذشته 32 درصد سفرهای تجاری را مورد بررسی قرار داده است. مهمترین عامل نگرانی گردشگران را می توان احتمال وقوع حملات تروریستی نامید (71%). خطر ابتلا به ویروس زیکا (49%)، ناآرامی های مدنی (46%) و تنها 15 % از تصادفات جاده ای و سطح پایین امکانات پزشکی در هراس می باشند.

 

در نقشه سال 2017 کشورهای افغانستان، بورکینافاسو، هائیتی، گویان، جمهوری گینه، عراق، یمن، لیبی، نیجریه کره شمالی، سوریه، سومالی، سیرالئون، جمهوری آفریقای مرکزی و سودان جنوبی خطرناک ترین کشورها می باشند.

 

در شرق اروپا اکراین که وضعیت آن عادی گزارش میشود و تنها جزیره کوزوو هست که وضعیت ناپایداری دارد.مناطق، آذربایجان، روسیه، کنیا وتعدادی از کشورهای آسیایی و آمریکای جنوبی، دارای سطح متفاوتی از امنیت و امکانات پزشکی نسبت به موقعیت منطقه می باشند.

 

حداقل خطر در آمریکا، کانادا، استرالیا، آفریقای جنوبی، ژاپن و غرب اروپا محاسبه شده است. رتبه بندی این کشورها براساس وضعیت فعلی و نظرات شرکتهای بزرگ که به طور مستمر کارکنان خود را برای کارهای تجاری به سفرهای خارجی میفرستند، تعیین شده است.
منبع فارس
 
 

 

ارسال نظر

نظرات کاربران