کدخبر: 15244
راستان نیوز |

راستان نیوز؛ وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ابراز امیدواری کرد که این وزارتخانه با عملکرد مطلوب نماد فرهنگ اسلامی و ایرانی باشد.

 

 

سید رضا صالحی امیری روز چهارشنبه در حاشیه مراسم ادای احترام به مقام شامخ امام راحل در گفت و گو با خبرنگاران با بیان اینکه انقلاب اسلامی انقلابی فرهنگی مبتنی بر اندیشه امام و رهبری است افزود: همه ارکان کشور از جمله فرهنگ آن وامدار اندیشه امام است.

وی گفت: امروز در حرم مطهر حضرت امام(ره) حاضر شدیم تا ضمن ادای احترام به مقام والای آن حضرت در ابتدای فعالیت با ایشان عهد ببندیم تا راه، گفتمان و اندیشه امام راحل را که امروز رهبر معظم انقلاب طلایه دار آن است را ادامه دهیم.

صالحی امیری همچنین از حسن اعتماد رئیس جمهوری و نمایندگان مجلس شورای اسلامی تشکر کرد.

سیدرضا صالحی امیری امروز در نخستین روز کاری خود به عنوان وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به همراه جمعی از معاونان و مدیران این وزارتخانه در حرم مطهر امام خمینی (ره) حاضر و با قرائت فاتحه و نثار تاج گل ضمن ادای احترام به مقام شامخ معمار کبیر انقلاب اسلامی با آرمان های والای امام راحل، شهدا و رهبر فرزانه انقلاب تجدید پیمان کرد.

سیدرضا صالحی امیری روز گذشته با کسب رای اعتماد از مجلس شورای اسلامی و با حکم رئیس جمهوری به عنوان وزیر جدید فرهنگ و ارشاد اسلامی منصوب شد.

ایرنا

 

ارسال نظر

نظرات کاربران