کدخبر: 23404

انتشار این عکس که توسط ماهواره ناسا تهیه شده است با واکنش متفاوت کاربران نیز همراه بوده است.

راستان نیوز |

  جستجوگران فرازمینی ها، با استناد به عکسی که به تازگی توسط ماهواره ناسا تهیه شده است ادعای عجیبی را مطرح کرده اند. به گفته این محققان یک شی کروی سفید رنگ عجیب روی مریخ دیده می شود. این سفینه فضایی چند منظوره 5.6 میلیون یورویی که بدور این سیاره سرخ می چرخد به تازگی این عکس و همچنین اطلاعات جدیدی را به این آژانس فضایی ارسال کرده است.

 
کشف یک شی کروی سفید رنگ عجیب روی مریخ + تصاویر
 
 
کاربری که این ویدئو را در یوتیوب منتشر کرده است در توضیح آن نوشته است : " با زوم بیشتر روی این عکس یک یک کره سفید رنگ به همراه سایه بزرگ آن قابل مشاهده است. چند مدرک دیگر نیاز است تا ثابت شود چیزهایی روی مریخ وجود دارند که نمی توانند جز طبیعت این سیاره باشند؟ "
 
همچنین یکی از کاربران در پستی نوشت : " این شی هر چه که باشد بسیار بلند است و ساختار آن شبیه به یک تخم مرغ است. کاربر دیگری نیز نوشت: چیز جالبی است اما به نظر می رسد مصنوعی باشد. احتمالا نمونه هایی دیگری از این در آن اطراف وجود دارند."

 

ارسال نظر

نظرات کاربران
  • مهدی

    اون سفینه توسط ایران فرستاده شده شما ها بر خلاف اینکه میگین از همه چی اطلاع دارین باید بگم بسیار خوابین مطمعن باشین ایران از تمام کشورها جلوتره وبعد از اینکه رو این جسم زوم کنید ارم ایرانو خواهید دید که خود مشت محکمی بر دهان امریکا و اسرائیل است زنده و پاینده باد ایران سرفراز