کدخبر: 20625

20 کارمند مسئول مونتاژ کردن قدرتمندترین، سریع‌ترین و لوکس‌ترین ابراسپورت جهان هستند. آنها بیش از 1800 قطعه منحصر به فرد و مجزا را در محدوده‌ای حدود 1000 متر مربع به یکدیگر وصل می‌کنند.

راستان نیوز |

  یک بوگاتی کایرون سفر طولانی را برای رسیدن به یکی از ثروتمندان جهان و ارائه یک رانندگی لوکس طی می‌کند. این سفر معمولا حدود 9 ماه طول می‌کشد و زمان آن با توجه به سطح شخصی‌سازی متفاوت است.

به گزارش گروه خودروی عصر ایران به نقل از "کارآنتنا"، با طیف وسیعی از انتخاب‌های موجود که شامل 23 رنگ روکش، 8 نوع متفاوت از کربن، 31 رنگ مختلف از چرم، 8 سایه از آلکانترا، 30 مدل از دوخت‌های درشت، 18 مدل کفپوش و 11 رنگ از کمربند ایمنی انتخاب چگونگی ظاهر یک ابراسپورت وظیفه چندان ساده‌ای نیست.

بوگاتی چگونه ساخته می‌شود + عکس بوگاتی چگونه ساخته می‌شود + عکس

اگر این طیف انتخاب برایتان کافی نیست، بوگاتی بیش از 100 ترکیب رنگی منحصر به فرد را در کنار گزینه‌هایی مانند آرم، دکمه در اسپویلر عقب و تکیه‌گاه سر روی صندلی‌ها برایتان ارائه می‌دهد.

تجهیزات تولیدی این برند در مولشایم در منطقه آلسایز فرانسه واقع شده است. این همان مکانی است که اولین بوگاتی‌ها از زمان تاسیس در سال 1909 در آن تولید شدند.

بوگاتی چگونه ساخته می‌شود + عکس بوگاتی چگونه ساخته می‌شود + عکس

آتلیر جایی است که ویرون و مشتقات در آن ساخته شد و اینک 20 کارمند بوگاتی مسئول مونتاژ کردن قدرتمندترین، سریع‌ترین و لوکس‌ترین ابراسپورت جهان هستند. آنها بیش از 1800 قطعه منحصر به فرد و مجزا را در محدوده‌ای حدود 1000 متر مربع به یکدیگر وصل می‌کنند.

بوگاتی چگونه ساخته می‌شود + عکس بوگاتی چگونه ساخته می‌شود + عکس

بوگاتی کایرون برای تست در 12 مرحله توسط روبات‌ها و ناظران مورد ارزیابی قرار می گیرد.

بوگاتی چگونه ساخته می‌شود + عکس بوگاتی چگونه ساخته می‌شود + عکس

قبل از رنگ بدنه و شکل‌گیری پوسته خودرو، خودرو در یک مسافت 300 کیلومتری در خصوص مسایلی مانند سرعت 250 کیلومتر بر ساعت ارزیابی می‌شود. بیش از 70 دستگاه بوگاتی کایرون در سال جاری در این مکان ساخته خواهند شد و اولین‌های آن در سه ماهه اول سال به مشتریان ارسال می‌شود.

شرکت بوگاتی در سال 1998 توسط گروه فولکس‌واگن خریداری شد و امروزه تحت مدیریت این کمپانی آلمانی، فعالیت می‌نماید.

عصر ایران

 

ارسال نظر

نظرات کاربران