کدخبر: 7591
راستان نیوز |

در روزهایی که رسانه‌های حامی دولت با کوچکترین خطایی توقیف می‌شوند، به نظر می‌رسد چراغ سبز به نشریات مخالف دولت نشان داده شده است تا در آخرین سال دوره اول دولت روحانی بیشتر از هر زمانی به دولت او فشار وارد شود.

به گزارش راستان نیوز به نقل از ایلنا، در روزهای گذشتهبعد از لغو مجوز هفته نامه یالثاراتاین نشریه اعلام کرد که انتشار خود را از سرخواهد گرفت و اتفاقا منتشر هم شد و کسی هم به مدیران این نشریه اعتراض نکرد. رئیس مجلس گفته بود انتشار این نشریه راپیگیریمی‌کند و قوه قضائیه به این نشریهمجوزداده بود. اتفاقی مشابه آنچه تا کنون چهار بار برای هفته نامه ۹ دی(به مدیرمسئولی نماینده سابق مجلس) اتفاق افتاده است و هر بار این نشریه با توان و سرمایه‌گذاری بیشتر دوباره با دهن کجی به دولت و نهادهای انتخابی نظام منتشر شده است و حالا خبر ازبازگشت چهارباره این نشریهمنتشر شده است. این نشریات تندرو در سال‌های گذشته محور حملات خود را روی سه گروه متمرکز کرده بودند. دسته اول حمله به نامزدهای انتخابات سال ۸۸ و فعالان سیاسی انتخابات آن دوره بود. دسته دوم حمله به هنرمندان و روشنفکران و دسته سوم کارگزاران وزارت خارجه. اما به نظر می‌رسد در سال آینده به صورت متمرکز حملات به سمت دولت شدت بیشتری خواهد گرفت. نشریات دانشجویی اصولگرا نیز در حالی زشت‌ترین ادبیات ممکن را درباره منتخبان مردم به کار می‌برند که مدتی قبلسیصد نشریه مستقل و اصلاح‌طلبسیاسی و اجتماعی در نامه‌ای به رئیس جمهور از وضعیت نابسامان نشریات دانشجویی در ایران انتقاد کرده بودند.
ارسال نظر

نظرات کاربران
  • مقدم

    ملت اگر رای دادن به این اقا نبود به شعارهاش بود وگرنه عاشق چشم ابرو روحانی نبودن شهارهای اون معیشت مردم بود معیشتی که برنج کیلو 6000 هزار تومان تبدیل شده به 14000 هزار تومان معیشت مردم پول اب برق گاز تلفن یو هو 80 درصد اضافه شد یارانه یارانه دولت قبل