کدخبر: 24212

وقاحت رسانه‌های دلواپس علیه روحانی/چرا نهادهای نظارتی رسیدگی نمی‌کنند؟

با پایان زمان تبلیغات انتخابات ریاست‌جمهوری انتظار می‌رفت که رسانه‌های دلواپس حداقل به قانون احترام گذاشته و این چند ساعت مانده به زمان رای‌گیری دست از دروغ‌گویی و تخریب دولت بردارند ولی دریغ از ذره‌ای اخلاق و وجدان در این افراد و گروه‌ها. همچنان به تخریب روحانی می‌پردازند تا بلکه شاید بتوانند اندکی به آراء نامزد موردنظرشان بیافزایند.

راستان نیوز |

 در حالی که نهادهای نظارتی و قضائی شبانه‌روز در حال تذکر و اخطار به رسانه‌های اصلاح‌طلب هستند، از سوی دیگر رسانه‌های دلواپس و وابسته به نهادهای خاص، بی‌پروا و گستاخانه در حال تخریب دولت، دروغ‌گویی و جعل و انتشار خبر علیه روحانی هستند. 

 

در ایام تبلیغات انتخابات ریاست‌جمهوری رسانه‌های مخالف دولت که هم از دولت بودجه دریافت می‌کنند و هم از نهادهای خاص، هرکاری که از دستشان برمی‌آمد علیه حسن روحانی و اعضای کابینه تدبیر و امید انجام دادند. تمام آرشیو و تاریخچه انقلاب و نظام را شخم زدند تا بلکه بتوانند سندی علیه روحانی و جهانگیری به‌دست بیاروند ولی تیرشان به سنگ خورد و هرآنچه توانستند پیدا کنند تنها دو برگه از خرید زمینی بود که حتی آن را هم وارونه جلو دادند و واقعیت‌ آن را نگفتند.

 

این رسانه‌ها که بیشترین تخلفات انتخاباتی را انجام داده‌اند(اینجا) وقتی نتوانستند که از آرشیو انقلاب سندی علیه روحانی و جهانگیری پیدا کنند، با بلندگوهای‌شان روی به دروغ‌گویی و جعل خبر آوردند و انواع مطالب کذب را به دولت نسبت دادند؛ از تهدید روستائیان به قطع یارانه توسط دولت تا تعطیلی آموزش قران در مدارس و انتشار نقل‌قول‌های جعلی علیه روحانی و دیگر اعضای کابینه. 
وقاحت رسانه‌های دلواپس علیه روحانی/چرا قوه قضائیه رسیدگی نمی‌کند؟+تصویر
کانال تلگرامی قالیباف در حالی این جمله را به روحانی نسبت داده بود که وی هیچ‌وقت چنین جمله‌ای را نگفته بود.

 

با این حال، با پایان زمان تبلیغات انتخابات ریاست‌جمهوری انتظار می‌رفت که رسانه‌های دلواپس حداقل به قانون احترام گذاشته و این چند ساعت مانده به زمان رای‌گیری دست از دروغ‌گویی و تخریب دولت بردارند ولی دریغ از ذره‌ای اخلاق و وجدان در این افراد و گروه‌ها. همچنان به تخریب روحانی می‌پردازند تا بلکه شاید بتوانند اندکی به آراء نامزد موردنظرشان بیافزایند.

 

اخیرا بعد از دیدار رئیسی و تتلو و بازتاب منفی این دیدار در رسانه‌ها و افکار عمومی، اتاق فکر این جریان سیاسی از ترس ریزش شدید آراء نامزد مورنظرشان دوباره به سراغ آرشیو انقلاب رفته و فیلمی را از جلسات مجالس اوایل انقلاب بیرون آورده که در آن روحانی سخنانی درباره توطئه دشمنان انقلاب بیان کرده است. نکته مهم در این فیلم این است که این افراد روحانی را متهم به دفاع از «اعدام» می‌کنند و به‌زعم خودشان این نکته‌ای منفی برای روحانی است. نکته این‌جاست در حالی این جریان سیاسی، موضوع «اعدام» را دستاویزی علیه روحانی قرار داده‌‌‌اند که همین موضوع درباره نامزد موردنظر خودشان مطرح شده است.

 

توزیع کالا و غذای نذری بین مردم توسط یک نامزد ریاست‌جمهوری

 

وقاحت رسانه‌های دلواپس علیه روحانی/چرا نهادهای نظارتی رسیدگی نمی‌کنند؟+تصویر

 

با این حال، یک نکته را این دوستان فراموش کرده‌اند، مردم دیگر نه فریب وعده‌های پوپولیستی و صدقه‌ای را می‌خورند و نه نشست و برخاست و عکس یادگاری گرفتن با تتلو می‌تواند آراء آ‌نها را افزایش دهد و نه افشای اسناد انقلاب چرا اگر بنا باشد اسناد و تاریخچه‌ها را رو کرد، معلوم نیست چه اتفاقاتی خواهد افتاد. البته این جریان سیاسی باید بداند که مردم سال‌هاست آن‌ها را شناخته، دروغ‌های‌شان را شنیده، فاجعه‌ها و میراث شوم مدیریت‌شان را با تمام وجود حس کرده و دیگر از تنش‌آفرینی و ایجاد التهاب در کشور خسته شده‌اند و این نکته‌ایست که به زودی مشخص خواهد شد؛ اندکی صبر تا پاسخ مردم.

 

وقاحت رسانه‌های دلواپس علیه روحانی/چرا قوه قضائیه رسیدگی نمی‌کند؟+تصویر

 

تکمیلی/

 

توزیع تراکت‌های حاوی کلمات جنسی برای تخریب ناجوانمردانه رقیب!  

 

سایت عصرایران نوشته است که دیشب در شهرهای مختلف کشور (از مشهد و اصفهان و کرمان گرفته تا تهران و قزوین و تبریز و ...) تراکت‌های سیاه و سفیدی را در تیراژ میلیونی پخش کرده‌اند که در آن ادعا شده است دولت کنونی طبق سند 2030 می‌خواهد به کودکان آموزش‌های خودارضایی و همجنسبازی دهد!  

 

چنین دروغ‌سازی وقیحانه و بی‌شرمانه‌ای صرفاً برای اثرگذاری منفی در انتخاب مردم است. باید تا جایی که می‌توانیم به اطرافیان‌مان بگوییم این‌ها صد در صد دروغ است و اتفاقاً باید در صلاحیت دروغ‌پردازان تجدید‌نظر کرد. رأی آوردن به چه قیمتی؟! با اشاعه مباحث‌ و الفاظ خاص جنسی بین خانوداه‌ها  و البته به دروغ؟! خدا همه‌مان را هدایت کند.
 
آفتاب
 

 

ارسال نظر

نظرات کاربران
  • زهره

    ببخشیدا ولی آقای روحانی و دولتشون هم برای تخریب آقای رئیسی کم تلاش نکردند...مثلا گفتن آقای رئیسی میخواد آزادی مردم رو بگیره و به زور چادر سر زنها کنه که همین موضوع باعث از بین رفتن خیلی از آرای آقای رئیسی شد...دوست عزیز بهتره یه طرفه نزد قاضی نرید...