کدخبر: 19475

سخنگوی قوه قضائیه:

سخنگوی قوه قضائیه گفت: مرخصی مهدی هاشمی تمام شده و قرار بود امروز به زندان بازگردد.

راستان نیوز |

   محسنی اژه‌ای در ادامه صدوهفتمین نشست خبری خود در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران مبنی بر اینکه آیا اخبار منتشر شده در شبکه‌های اجتماعی مبنی بر بازداشت دو تن از مدیران ارشد سازمان اطلاعات سپاه صحت دارد یا خیر، اظهار داشت: بازداشتی در این رابطه نداشتیم.

سخنگوی قوه‌قضائیه همچنین در پاسخ به سوال خبرنگار دیگری مبنی بر اینکه چندی پیش با اشاره به پرونده کرسنت گفته بود چند کارتن از این پرونده در دفتر معاونت اول دستگاه قضایی و اینکه آیا اتفاق جدیدی در پرونده کرسنت رخ داده یا خیر اظهار کرد: در این پرونده درخواست اعمال ماده 477 شده بود و ابتدائا وزیر نفت این درخواست را انجام داده بود که گفته شد او نمی‌تواند این درخواست را انجام دهد و باید کسانی که محکوم شدند یا وکلای آنها چنین درخواستی داشته باشند.

وی ادامه داد: پس از گذشت مدتی محکومان پرونده یک لایحه ارائه کردند که در حال بررسی است و هنوز تمام نشده است.

اژه‌ای همچنین در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر اینکه آیا مهدی هاشمی به زندان بازگشته یا خیر و اینکه درخواست اعاده دادرسی وی در دیوان عالی کشور تایید شده است یا خیر، گفت: مرخصی مهدی هاشمی تمام شده و قرار بود امروز به زندان برگردد اما اطلاعی ندارم که بازگشته یا خیر. در ارتباط با درخواست اعاده دادرسی نیز تا اواخر هفته گذشته رد یا تایید نشده بود و بررسی ادامه داشت.

ارسال نظر

نظرات کاربران