کدخبر: 18965

معاون اول ترامپ؛

معاون اول ترامپ: مبارزه با تروریسم و از بین بردن گروه داعش...

راستان نیوز |

  معاون اول رییس‌جمهوری منتخب آمریکا اعلام کرد، بهبود روابط میان کشورش و روسیه به مبارزه با تروریسم و از بین بردن گروه داعش به طور خاص کمک خواهد کرد.

مایک پنس، معاون اول دونالد ترامپ، رییس‌جمهوری منتخب آمریکا در گفت‌وگویی با شبکه خبری سی.بی.اس، خاطر نشان کرد که ترامپ از بهبود روابط میان واشنگتن و مسکو که اکنون در شرایطی نابسامان قرار دارد، استقبال می‌کند.

معاون اول ترامپ اظهار کرد که رییس‌جمهوری منتخب مایل است با نگاهی جدید در راستای برخورد با مسائل در روابط مسکو و واشنگتن اقدام کند.

وی خاطر نشان کرد: آمریکا و روسیه منافع مشترکی دارند که اگر تأمین شود، خواهیم توانست تعاملات خود را افزایش دهیم و این امر برای شکست دادن تروریسم و گروه تروریستی داعش مفید خواهد بود.

در همین حال پنس گفت‌: غیر از یک خط تلفن کاملا محرمانه میان مایک فلین، مشاور امنیت ملی آتی آمریکا و سفیر مسکو در واشنگتن هیچ ارتباطی میان اعضای تیم انتقالی ترامپ و مقام‌های روسی وجود ندارد.

وی تأکید کرد : فلین تعاملاتی با دیپلمات‌هایی از حدود 30 کشور دیگر دارد که علت این امر به مسئولیت‌های وی به عنوان مشاور امنیت ملی آتی آمریکا بر می‌گردد.

ایسنا

ارسال نظر

نظرات کاربران