کدخبر: 16243

حسن عباسی، در مراسم روز دانشجوی انجمن اسلامی مستقل دانشگاه تهران، با عذرخواهی از تاخیر برای حضور در مراسم گفت: اقای رییس جمهور امروز باز هم از بنده شکایت کردند.

راستان نیوز |
  اقای رییس جمهور؛ افتضاح شکایت های تو دیگر در امده و این نشان می دهد که عصبانی‌ترین دولت، دولت فعلی است. وی ادامه داد: برجام لکه ننگی است که بر تاریخ مملکت نشسته است. امروز قرارداد ننگینی به نام کسی که در کسوت روحانیت بود، ثبت شد که از ترکمنچای هم بدتر است.
عباسی خطاب به آملی لاریجانی گفت: برای حفظ جایگاه روحانیت و جایگاه نهاد ریاست جمهوری، شخص جنابعالی باید روحانی را به دادگاه بکشید؛ رییس جمهور بی ادبی که ۴۹ تهمت و بی ادبی را حواله مخالفانش کرد.
رئیس اندیشکده یقین در پایان این بخش از سخنانش، با کنایه به دولت گفت: هفته دیگر هم یک احضاریه برای همین بخش از صحبت هایم می آید. وی در ادامه با بیان اینکه من کاسب تحریمم یا برادر و اطرافیان رییس جمهور، گفت: همین آقایان ظریف، عراقچی، لاریجانی و روحانی به حرف کارشناسان گوش می کردند و امروز مضحکه شبکه های اجتماعی و جوانان شده اند.
 
آمریکای حقیقی این است که هرچه بیشتر مجیزش را بگویی، بیشتر پشت پا میزند. عباسی خاطرنشان کرد: آنها که دکترایشان را از انگلیس گرفتند، این مصیبت را برای مملکت آوردند. یادتان باشد هیچ گاه به فارع التحصیلان انگلیسی و امریکایی اعتماد نکنید، حتی اگر در کسوت روحانیت بودند.
منبع دانشجو

 

ارسال نظر

نظرات کاربران