کدخبر: 15693

خبر برخی رسانه ها در مورد لغو روادید

سخنگوی وزارت امور خارجه خبر منتشره در برخی رسانه‌ها به نقل از منبعی ناشناخته در وزارت امور خارجه مبنی بر مذاکره با تعدادی از کشورها از جمله چند کشور اروپایی به منظور لغو روادید را فاقد اعتبار خواند.

راستان نیوز |

راستان نیوز | سخنگوی وزارت امور خارجه خبر منتشره در برخی رسانه‌ها به نقل از منبعی  ناشناخته در وزارت امور خارجه مبنی بر مذاکره با تعدادی از کشورها از جمله چند کشور اروپایی به منظور لغو روادید را فاقد اعتبار خواند.

 

بهرام قاسمی اظهار کرد: وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران به ویژه در سال‌های اخیر همواره افزایش منزلت و اعتبار گذرنامه ایرانی را به عنوان یکی از برنامه‌های اصلی خود در دستور کار داشته و دارد و در زمینه ایجاد تسهیلات هر چه بیشتر کنسولی برای همه شهروندان ایرانی به خصوص در زمینه لغو روادید با تعداد بیشتری از کشورها، رایزنی‌هایی را  با بسیاری از دولت‌ها به عمل آورده است و بدون شک اینگونه تلاش‌های دوجانبه را به عنوان یکی از وظایف اصلی و دائمی خود دنبال خواهد کرد.

 وی تاکید کرد: بسیاری از کشورها نیز پیشنهادها و درخواست‌های مشابهی از جمهوری اسلامی ایران داشته اند که در صورت حصول هر گونه تفاهم جدید در خصوص تسهیلات بیشتر کنسولی با هر کشوری، مراتب از کانال‌های رسمی وزارت امور خارجه به آگاهی خواهد رسید.

 

ارسال نظر

نظرات کاربران