کدخبر: 22251

این ماساژ را باید به مدت ۲ دقیقه و روزانه ۲ مرتبه انجام دهید. این تکنیک به عنوان یک ورزش داخلی عمل می کند و آن منطقه را سم زدایی کرده و چربی‌های اضافه را از بین می‌برد.

راستان نیوز |

  همه ما می‌دانیم که از بین بردن چربی‌های اضافه به خصوص در ناحیه شکم چقدر سخت است. از بین بردن چربی‌های لجوج شکم حتی برای کسانی که سبک زندگی فعال و عادت‌های غذایی سالمی دارند نیز یک چالش واقعی است. اما ناامید نشویدبه نقل از سیمرغ یک تکنیک ماساژ چینی را شرح می‌دهیم که می‌تواند پاسخ خوبی برای مشکل شما باشد.

ماساژ کوچک کردن شکم

این ماساژ را باید به مدت ۲ دقیقه و روزانه ۲ مرتبه انجام دهید. این تکنیک به عنوان یک ورزش داخلی عمل می کند و آن منطقه را سم زدایی کرده و چربی‌های اضافه را از بین می‌برد.

کوچک کردن شکم با یک تکنیک ۲ دقیقه‌ایکوچک کردن شکم با یک تکنیک ۲ دقیقه‌ایکوچک کردن شکم با یک تکنیک ۲ دقیقه‌ای 

البته این نکته را باید بدانید که اگر شخص تنبلی هستید که هر روز فست فود و نوشابه می‌خورید، این تکنیک به تنهایی نمی‌تواند هیچ تاثیری روی چربی‌های شکم داشته باشد. این ماساژ چینی برای کسانی موثر است که مرتب ورزش می‌کنند اما هنوز نتوانسته‌اند از چربی‌های شکم خلاص شوند.

شرایطی که نباید از این ماساژ استفاده کنید

 

_ بلافاصله بعد از یک وعده غذای سنگین

_ برای کسانی که مشکل سنگ کلیه، سنگ مثانه و سنگ کیسه صفرا دارند.

_ کسانی که مشکل فشار خون دارند.

_ کسانی که باردار هستند.

_ کسانی که مشکل فتق دارند.

_ کسانی که مشکل زخم معده دارند.

_ کسانی که مشکل التهاب معده، مثانه، تخمدان یا لوله‌های فالوپ دارند.

پیشنهاد می‌کنیم این ماساژ را روزی دو بار قبل از صبحانه و قبل از خواب انجام دهید.

_ روی یک سطح صاف به پشت بخوابید.

_ کف دست‌ها را به هم بسائید تا کاملا گرم شود.

_ یکی از دست ها را روی ناف قرار دهید.

_ شروع کنید به مالیدن اطراف ناف را با فشار ملایم به حالت دایره‌های کوچک در جهت عقربه‌های ساعت. سپس به تدریج دایره‌ها را بزرگ‌تر کنید. هر دایره باید ۱ تا ۲ ثانیه زمان ببرد.

_ به گرمایی که روی شکم ایجاد می شود تمرکز کنید.

_ ۲ دقیقه این کار را ادامه دهید. (حدود ۴۰ تا ۴۵ دایره) گرم نگه داشتن شکم در حال تمرین نکته بسیار مهمی است که باید رعایت شود.


فردا

ارسال نظر

نظرات کاربران