کدخبر: 23254

در ورامین رخ داد؛

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی ورامین از مهار شعله های آتش در یک رستوران مملو از مشتری خبر داد و گفت: در این حادثه 7 نفر ار پرسنل رستوران نجات پیدا کردند .

راستان نیوز |

  بهنام کرمانی درباره جزییات این حادثه گفت: ساعت ۲۲:۴۸ دقیقه وقوع حادثه آتش سوزی در یک رستوران به سامانه 125 اعلام شد و بلافاصله نجات گران ایستگاه مرکزی آتش نشانی به محل حادثه در خیابان سیلو خیابان 20 متری رسالت اعزام شدند.

وی افزود: با حضور نجات گران آتش نشانی در محل حادثه مشخص شد حریق در یک رستوران مملو از مشتری و در قسمت زیر زمین آن که محل طبخ غذا بود رخ داده است و دود ناشی از شعله ها با انتشار در سالن غذا خوری باعث ترس و وحشت مشتری ها شده بود .

کرمانی با اعلام اینکه بلافاصله مشتریان از داخل سالن به بیرون هدایت شدند گفت: بررسی های بیشتر نشان می داد که تعداد 10 نفر کارگر و آشپز در کانون اصلی آتش سوزی و در زمین زمین حضور دارند که نجات گران با استفادهاز دستگاه های ویژه اقدام به تخلیه دود و نجات 7 نفر از کارگران از داخل زیر زمین رستوران شدند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی ورامین افزود: با نجات همه افراد از داخل رستوران و مهار سعله های آتش رستوران ایمن سازی شد و آتش نشانان در ساعت ۲۲:۱۵ عملیات خود را به پایان بردند.

علت وقوع این حادثه از سوی کارشناسان علت یاب سازمان در دست بررسی است.

مهر

ارسال نظر

نظرات کاربران