کدخبر: 23210

نجات باورنکردنی یک ماهیگیر پس از بلعیده شدن توسط کوسه!

راستان نیوز |

  مرد ماهیگیر 45 ساله توانست پس از جدال 2 ساعته با کوسه سفید خود را از داخل شکم کوسه نجات دهد

 قایق کوچک ماهیگیر 45 ساله به همراه دو ماهیگیر جوان دیگر که برای فراگیری فنون ماهیگیری همراه وی در سواحل خلیج بزرگ استرالیا بودند در محاصره یک کوسه بزرگ سفید قرار گرفت.

تلاش هر سه نفر  در قایق ماهیگیری برای دور کردن کوسه و نجات خود بی فایده بود تا جائیکه مرد ماهیگیر 45 ساله که نامش فاش نشده با یک چاقو تلاش خود را برای ضربه زدن و ترساندن کوسه به کار می برد که ناگهان با ضربه کوسه به بدنه قایق وی داخل آب می افتد.

کوسه وی را با پرتاب کردن به هوا بلعید. از آنجائیکه وی با بستن طنابی به دور خود در پی ضربه زدن به کوسه بود توانست خود را از مرگ حتمی نجات دهد.

تلاش وی داخل بدن کوسه از آنجایی آغاز شد که با چاقویی که در دست داشت دست خود توانست از داخل آبشش کوسه بیرون آورد، پس دو ماهیگیر جوان با کشیدن طناب و جمع کردن آن توسط چرخ توانستند کوسه را از آب خارج کنند.

ماهیگیر خوش شانس طوری در دهان کوسه قرار گرفته بود که راه تنفسی اش را بسته بود وبا شکافتن آبشش های آن مرگ کوسه را  رقم زد.

از آنجاییکه مرد ماهیگیر 45 ساله هنگام آموزش ماهیگیری تمام صحنه های 4 ساعته آموزش را به طور معمول توسط دوربین ضبط می کرد و توانست مستند نجاتی 2 ساعته را ضبط کنند و آن را با هزینه بالا به یک شرکت فیلم سازی متعلق به هالیوود فروخت...

 

ارسال نظر

نظرات کاربران