کدخبر: 23168

جمعه 4 فروردین

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا با تشریح آخرین وضعیت جوی و ترافیکی محورهای مواصلاتی کشور از بارش برف و باران در بسیاری از محورهای مواصلاتی خبر داد و گفت: تردد در محور هراز به‌دلیل شدت بارش برف تا اطلاع ثانوی ممنوع است.

راستان نیوز |

  سرهنگ نادر رحمانی با اشاره به آخرین وضعیت جوی محورهای مواصلاتی کشور اظهار داشت: براساس گزارش‌های دریافتی از همکارانمان در پلیس راه و همچنین تصاویر دوربین‌های نظارتی پلیس، در حال حاضر بارش برف در محورهای خلخال به اسالم و اردبیل به سرچم در استان اردبیل، محور دامنه در استان اصفهان و ارتفاعات محورهای هراز، فیروزکوه و کندوان در مازندران ادامه دارد.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا با بیان اینکه در محور دماوند در استان تهران و محورهای سنندج به همدان در استان کردستان نیز بارش برف گزارش شده است، افزود: علاوه بر این موارد در اکثر  محورهای استان‌های تهران، اصفهان، خراسان رضوی، خراسان شمالی، خوزستان، قزوین، قم، گیلان، مازندران، فارس، کردستان و هرمزگان بارش‌ها به‌صورت باران است و این شرایط در محور ساوه ــ تهران در استان مرکزی و محورهای ایرانشهر به دلگان، جلگه ــ دلگان و ذهکلوت به دلگان نیز گزارش شده است.

وی در ادامه اظهار کرد: با توجه به ناپایداری‌های جوی صبح امروز (جمعه) مه‌گرفتگی و کاهش دید نیز در محورهای خلخال به اسالم و رضی به گرمی در استان اردبیل، ایوان به اسلام‌آباد در استان ایلام، درگز به قوچان، باغچه به تربت‌حیدریه و مشهد به کلات در خراسان رضوی و محورهای بجنورد به آشخانه و آشخانه به چمن‌بید در خراسان شمالی گزارش شده که با توجه به این کاهش دید لازم است تا رانندگان با سرعت مطمئنه در این معابر تردد کنند. 

سرهنگ رحمانی در پایان در خصوص محورهای پرترافیک کشور نیز گفت: در حال حاضر ترافیک در محور کرج ــ‌ چالوس در سه‌راهی دیزین تا تونل کندوان و از سیاه‌بیشه تا پل زنگوله نیمه‌سنگین است.

 به‌دنبال بارش شدید برف در محور هراز، این محور از ساعت 8 صبح امروز مسدود شده و تردد تا اطلاع ثانوی در این محور ممنوع است.

تسنیم

 

ارسال نظر

نظرات کاربران