کدخبر: 23029

پلیس راهور اعلام کرد

پلیس راهور مهمترین تصادفات 24 ساعت گذشته در جاده ها را اعلام کرد.

راستان نیوز |

  طی ٢ روزگذشته، ١٠ تصادف مهم در جاده های کشور رخ داده که یکی از آنها منجر به کشته شدن ٦نفر شده است.

 

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا درباره این تصادف که ساعت ٦:٣٠ دوشنبه در استان آذربایجان شرقی اتفاق افتاده، گفت:خستگی و خواب آلودگی راننده اتوبوس مان در کیلومتر ٤٠ محور خوی باعث تصادف این وسیله با یک دستگاه مینی بوس فورد(ترکیه)و کشته شدن ٦ نفر شد." در این تصادف همچنین ٧نفر مجروح شدند.

 

سرهنگ نادر رحمانی، همچنین درباره تصادفی که ساعت ٢٢:٣٠ یکشنبه در استان آذربایجان شرقی اتفاق افتاده، توضیح داد:تصادف بین پژو آردی و سمند در کیلومتر ١٥ محور جلفا-مرند روی داده که متاسفانه ٤ نفر کشته به جای گذاشته است." علت این حادثه رعایت نشدن حق تقدم از سوی راننده پژو بوده است.

 

در ادامه صحبت های رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا را درباره ٨ تصادف دیگر می خوانید. 

 

قم: تصادف زنجیره ای

 

ساعت ١٢:٣٠ دوشنبه، تصادفی زنجیره ای در کیلومتر ٥٤ جاده قدیم قم-تهران اتفاق افتاد که ٣ نفر کشته به جای گذاشت. این تصادف بین ٢ دستگاه وانت نیسان و سواری پژو٤٠٥ اتفاق افتاده و علت آن رعایت نکردن فاصله طولی از جانب راننده یکی از وانت ها بوده است.

 

جنوب سیستان و بلوچستان:واژگونی پژو

 

ساعت ١٧ یکشنبه، راننده یک دستگاه پژو٤٠٥ به دلیل تخطی از سرعت مطمئنه دچار واژگونی و باعث کشته شدن ٤ نفر و مجروح شدن ٢ نفر از سرنشینان شد. این حادثه در کیلومتر ٦٠ محور چابهار-جکیگور رخ داده و پژو پس از حادثه دچار حریق شده است.

 

گیلان: تصادف پراید

 

این بار کیلومتر ٣٥ محور لاهیجان-لنگرود شاهد بی احتیاطی راننده پراید و برخورد آن با یک شیء ثابت بود. تخطی راننده پراید از سرعت مطمئنه باعث تصادف آن با شیء ثابت و کشته شدن ٢ نفر و مجروح شدن ٣ نفر شد. تصادف ساعت ٤٥ دقیقه بامداد سه شنبه( اول فروردین)روی داده است.

 

کهگیلویه و بویراحمد:تصادف پیکان و اتوبوس

 

ساعت ٢٣:٣٠ یکشنبه، یک دستگاه سواری پیکان به دلیل تجاوز به چپ با یک دستگاه اتوبوس( با ٧ نفر سرنشین) برخورد کرد و باعث کشته شدن یک نفر و مجروح شدن ٩ نفر شد. این تصادف در کیلومتر٩٥ محور یاسوج-اصفهان اتفاق افتاده است. 

 

کردستان:تصادف پیکان و سمند و وانت

 

تجاوز به چپ راننده سواری پیکان، باعث تصادف زنجیره ای در کیلومتر ١٧ محور مریوان- سنندج شد که در نتیجه آن یک نفر کشته و ٤ نفر مجروح شدند. این خودرو با یک دستگاه سمند و وانت پیکان برخورد کرده و زمان حادثه ١٨:٣٠ یکشنبه بوده است.

 

کرمان:بازهم تصادف زنجیره ای

 

این تصادف ساعت ١٤ یکشنبه در کیلومتر ٣٧ محور جیرفت-بم و بین کامیون بنز، تندر٩٠ و پژو ٤٠٥ اتفاق افتاده.مقصر حادثه راننده کامیون بنز به دلیل تخطی از سرعت مطمئنه بوده که باعث مجروح شدن ٥ نفر شده است.

 

آذربایجان شرقی:واژگونی مینی بوس

 

ساعت ١٣:٣٠ دوشنبه، کیلومتر ١٠٠ محور فرعی خاروانا شاهد بی احتیاطی راننده یک دستگاه مینی بوس بنز بود. تخطی این راننده از سرعت مطمئنه باعث واژگونی مینی بوس و مجروح شدن ٣ نفر شد.

 

زنجان:تصادف زنجیره ای ١١ وسیله ای 

 

تصادف ١١ وسیله ای ٥:٣٠ صبح سه شنبه در کیلومتر٥٠ جاده زنجان-قزوین باعث کشته شدن ٢ نفر و مجروح شدن ٦ نفر شد.این تصادف بین یک دستگاه کامیون بنز و ١٠ دستگاه سواری روی داده است.

میزان

ارسال نظر

نظرات کاربران