کدخبر: 21444

جمعی از بازنشستگان لرستان مقابل استانداری تجمع کردند.

راستان نیوز |

   ظهر امروز جمعی از بازنشستگان لرستان مقابل استانداری تجمع کردند.

دبیر کانون بازنشستگان استان لرستان در حاشیه این تجمع در خرم‌آباد گفت: تجمع امروز یک تجمع صنفی بوده و ما خواهان اجرای قانون هستیم، باید گفت، بازنشستگان تامین اجتماعی، لشکری و کشوری همه آنها درد مشترکی دارند.

علی امیری افزود: انتظار ما این است که قانون خدمات کشوری که در سال 86 تصویب شده، اجرایی شود، زیرا برای شاغلان اجرایی شده و برای بازنشستگان بلاتکلیف مانده است.

این مسؤول اظهار داشت: با توجه به اصل 27 قانون اساسی این تجمع یک تجمع قانونی بوده و اگر مشکلاتمان حل نشود، در آینده نیز تجمع می‌کنیم.

وی افزود: در استان لرستان 15 هزار بازنشسته لشکری، 51 هزار بازنشسته تامین اجتماعی و 28 هزار بازنشسته کشوری وجود دارد که امروز نمایندگان آنها در این تجمع حضور داشته‌اند.

دبیر کانون بازنشستگان استان لرستان گفت: مشکل بازنشستگان معیشت، تکریم و درمان است و هر فرد بازنشسته‌ با یک میلیون و 400 هزار تومان نمی‌توانند مخارج و معیشت خود را تأمین کنند.

وی یادآور شد: در این تجمع چند ساعته حتی یکی از مسؤولان استانداری پاسخگوی بازنشستگان نشدند.

فارس

ارسال نظر

نظرات کاربران
  • ابراهیمی

    من باز نشسته کشوری هستم دریافتی من که با حکم مدیریت هم باز نشسته شده ام ١۵٠٠٠٠٠ تومان است با دو دانشجوی کارشناسی و کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد و اقساط وام مسکن و ماشین و اقساط دیگر و پول آب و برق و تلفن و گاز چیزی از آن باقی نمی ماند مسئولان فکری بحال باز نشستگان بکنند