کدخبر: 21385

هشدار "هنری آدامز" نظریه پرداز آمریکایی درباره قدرت گرفتن " صهیونیست های یهودی" در آمریکا، بیش از 100 سال قبل!

راستان نیوز |

    هنری بروکس آدامز» مورخ، روزنامه نگار، فرضیه پرداز و داستان نویس آمریکایی است که در سال 1838 به دنیا آمد و در 27 مارس 1918 درگذشت.

وی نوه و نتیجه دو رئیس جمهور پیشین ایالات متحده آمریکا، جان کوینسی آدامز (ششمین رئیس جمهور) و جان آدامز (دومین رئیس جمهور) بود.

هنری آدامز متولد شهر بوستون که پس از انجام تحصیلات دانشگاهی سالها در اروپا اقامت داشت در بازگشت به وطن، در شهر واشنگتن سکونت گزیده و روزنامه نگاری را پیشه ساخت و در این شغل به افشای فساد سیاسی در دستگاه حکومتی آمریکا پرداخت.

آدامز با تجربه هایی که از اروپا و آمریکا به دست آورده بود؛ در نوشته هایش یهودیان جهان غرب (اروپا و آمریکا) را متهم کرده است که می کوشند کلیدهای اقتصاد جهان و به ویژه پول، کنترل روزنامه های آمریکا، کار چاپ و تالیف و امور سیاسی (پالیتیکز) را به دست گیرند و از این طرق و با داشتن مهار افکار بوسیله رسانه هایشان؛ خط دهنده فعالان دمکراسی و سیاسیون باشند.

هنری آدامز نوشته است: با هرکس و صاحب هرفکر و عقیده می شود همزیستی کرد جز زرپرستان و بروکرها (واسطه ها).

 به باور آدامز که در نوشته هایش منعکس است، اگر یهودیان آمریکا بر رسانه های این کشور (در آن زمان روزنامه، کتاب و تئاتر) مسلط شوند، آمریکا جای مناسبی برای زندگی کردن نخواهد بود. وی (در زمان خود) یهودیان آمریکایی را متهم کرده است که می کوشند کار تعیین سیاست های این دولت را به دست گیرند و برنامه ها را بنویسند و .

 هنری آدامز صاحب فرضیه های متعدد است ازجمله فرضیه او در آموزش و پرورش به نام «آموزش و پرورش هنری آدامز» و فرضیه تاریخ. هنری آدامز «تاریخ» را یک پروسه حرکت به جلو (با موازنه نیروهای مخالف، نفوذ و عمل) می داند که همانند قانون ترمودینامیک عمل می کند که قدرت های نظامی (میلیتاریستیک) مایلند و می کوشند که موازنه را برعکس کنند.

وی در سال 1918 در آمریکا در گذشت.

 

 

 

ارسال نظر

نظرات کاربران