کدخبر: 20444

یک دوچرخه سوار مازندرانی با هدف و با شعار گرامیداشت یاد و نام شهدای حرم برای اولین بار در دنیا به دنبال ثبت رکورد پیمایش 155 کشور دنیا در گینس است.

راستان نیوز |

  محمد آقا میر بابایی در گفت و گو با ایسنا، در سفر به بندرعباس، افزود: بیش از 7 ماه است که بنا بر فرمایش مقام معظم رهبری برای ترویج ورزش های همگانی در سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل و زنده نگه داشتن یاد شهدا در حال طی کردن سراسر کشورمان هستم.

وی با بیان اینکه در گذشته با هدف مبارزه با مواد مخدر و با شعار گرامیداشت یاد و نام شهدای هشت سال دفاع مقدس 22 استان به همراه جزایر کیش و قشم را رکاب زده‌ام، تصریح کرد: در راستای ترویج ورزش دوچرخه سواری به دلیل استفاده بی رویه از وسایل نقلیه موتوری، ترافیک، آلودگی هوا و محیط زیست و کمک به صنعت گردشگری که بزرگترین صنعت اشتغالزا و درآمدزای دنیاست، قصد ثبت یک رکورد مهم دارم.

این دوچرخه سوار جهانگرد اضافه کرد: با هدف و با شعار گرامیداشت یاد و نام شهدای حرم به دنبال ثبت رکورد شهر به شهر سراسر کشور هستم و در پایان سفرم به محضر مقام معظم رهبری برسم و برای نخستین بار در دنیا رکورد پیمایش گینسی 155 کشور جهان به جز فلسطین اشغالی با دوچرخه را شروع می کنم.

میربابایی 40 ساله با بیان اینکه این بار تمام شهرها را رکاب می زنم، اضافه کرد: امیدوارم بتوانم سفیر مناسبی برای کشورم باشم تا پیام خود را به سراسر دنیا انعکاس دهم.

ایسنا

ارسال نظر

نظرات کاربران