کدخبر: 18988

عضو شورای شهر شیراز:

شیراز – عضو شورای شهر شیراز گفت: وجود پارازیت و بیماری زا بودن ان مصداق نشر اکاذیب و شایعه است که دستگاه قضایی باید با مسئولین ان برخورد قانونی کند.

راستان نیوز |

محمد رضا هاجری عصر دوشنبه در صحن علنی شورای شهر شیراز، گفت: همچنان فارس رتبه اول تلفات جاده کشور است، اگر برای جان مردم ارزش قائل هستیم، حداقل اداره کل راه و شهرسازی فارس، جاده های کمربندی شهر شیراز را تحویل شهرداری شیراز دهد، به تعهدات خود عمل کند تا شاهد مرگ و میر جاده ای در کلانشهر شیراز نباشیم .

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به ساخت استخرهای سرپوشیده در شیراز نیز گفت: لازم است شهرداری برای سال 96 حداقل ساخت دو استخر سرپوشیده را به طور مشارکتی در دستور کار خود قرار داده تا چرخه ایجاد زیرساخت های ورزشی را متناسب با سطح نیاز ها، مطالبات و توقعات مردم تکمیل کند .

عضو شورای شهر شیراز همچنین تاکید کرد: اتهام، شیراز پایتخت پارازیت و پارازیت های سرگیجه آور در غرب شیراز علی رغم نفی این ادعا توسط معاونت سیاسی - امنیتی استانداری فارس ، دانشگاه علوم پزشکی و انجمن فیزیک دانشگاه شیراز و وزرای بهداشت و درمان و ارتباطات نشأت گرفته از تفکراتی است که می خواهند شهر را به حاشیه برده و با موج سواری و هوچیگری خودی نشان دهند، ادعای شیراز، پایتخت پارازیت، دنباله سناریوی شیراز هراسی است که در گذشته هم سگ کشی را به این شهر نسبت دادند که پس از چندی دروغشان برملا و رسوای عالم شدند .

هاجری ادامه داد: بد بین کردن مردم به نظام، سازمانها و نهاد های خدوم به بهانه وجود پارازیت و بیماری زا بودن آن از مصادیق شایعه و نشر اکاذیب است که دستگاه قضایی بعنوان مدعی العموم باید وارد شود تا سناریوی شیراز هراسی و قداست زدایی از شهر نتواند با شارلاتان بازی در فضای مجازی اجازه جولان بیشتر پیدا کند .

وی تصریح کرد: اردوکشی های خیابانی و کمپین به راه انداختن رویه طبیعی ندارد، نمایندگان و روابط عمومی استانداری فارس به هوش باشند تا در زمین از قبل طراحی شده دیگران به بازی سیاسی نپردازند وبه شایعات دامن نزنند.

مهر

ارسال نظر

نظرات کاربران