کدخبر: 18630

مدیر روابط عمومی سازمان آتش‌نشانی شهرداری اصفهان مطرح کرد:

اصفهان - مدیر روابط عمومی آتش‌نشانی شهرداری اصفهان گفت: بر اثر انفجار یک منزل در زینبیه شش منزل مسکونی دیگر 50 تا 80 درصد تخریب شدند و شیشه‌های 19 واحد دیگر نیز تا مساحت 150 متری پرتاب شد.

راستان نیوز |

  محمد شریعتی با اشاره به حادثه انفجار منزل مسکونی در خیابان زینبیه اصفهان اظهار داشت: این حادثه در ساعت ۲۰:۳۴ دقیقه سه شنبه اتفاق افتاده و پس از اعلام این حادثه به سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان نیروهای امدادی از ایستگاه‌های هفت و 19 به محل اعزام شدند.

وی با اشاره به اینکه علاوه بر نیروهای امدادی آتش نشانی نیروهای امدادی اورژانس، نیروی انتظامی و شرکت گاز نیز در محل حادثه حضور یافتند، تصریح کرد: پس از حضور نیروهای امدادی خوشبختانه تنها یک نفر مصدوم در این حادثه شناسایی شد که با حضور به موقع نجاتگران در محل حادثه و با رعایت کلیه نکات ایمنی و انجام عملیات تفحص در میان آواررها، نجاتگران مصدوم را به عوامل اورژانس تحویل دادند و پس از مداوای اولیه، وی به بیمارستان منتقل شد.

مدیر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان با اشاره به اینکه در اثر انفجار این منزل مسکونی، مالک کانون حادثه به شدت مصدوم و خسارات گسترده‌ای به منازل اطراف وارد شد، اضافه کرد: همچنین باید توجه داشته باشیم که در این حادثه شش منزل مسکونی دیگر 50 تا 80 درصد تخریب شده‌اند و شیشه‌های 19 منزل دیگر نیز تا مساحت 150 متری پرتاب شده است.

وی ضمن تاکید بر اینکه علت دقیق وقوع این حادثه توسط کارشناسان در دست بررسی است، گفت: براساس بررسی‌های اولیه کارشناسان نشت و تجمع گاز شهری سبب انفجار شده است.

شریعتی با بیان اینکه در این حادثه حضور مردم و ازدهام جمعیت تردد خودروهای امدادگران آتش نشانی را با مشکل روبرو کرده بود، افزود: تماشای صحنه حادثه نه تنها کمکی به امدادگران نمی‌کند بلکه در ارائه خدمات سریعتر و بهتر نیز مشکلاتی را ایجاد می‌کند.

مهر

ارسال نظر

نظرات کاربران