کدخبر: 18122

شهردار کرج:

شهردار کرج از افتتاح پروژه بزرگ غیرهم‌سطح مهرویلای کرج خبر داد و گفت: 400 هکتار فضای سبز دیگر در کلانشهر کرج ایجاد می‌شود که 15 اسفندماه سال جاری به بهره‌برداری می‌رسد.

راستان نیوز |

علی ترکاشوند عصر امروز در حاشیه بازدید از کمربند سبز شمالی کرج اظهار داشت: یکی از مهمترین اقدامات و اولویت‌ها در این کلانشهر توسعه و ایجاد فضاهای سبز و توسعه خدمات است.

وی ادامه داد: اختصاص اعتبارات برای ایجاد فضاهای سبز و ایجاد پروژه‌های عمرانی یکی از مهمترین اقداماتی است که باید بیش از گذشته مورد توجه قرار گیرد.

شهردار کرج در ادامه سخنان خود با بیام اینکه لایحه 1800 میلیارد تومانی بودجه شهری کرج به شورا ارسال شده است افزود: این بودجه برای سال آینده به شورا ارسال شده است که در صورت تصویب این بودجه می‌توان اقدامات لازم را برای رسیدن به پیشرفت و توسعه بیشتر در کلانشهر کرج انجام داد.

ترکاشوند در بخشی دیگر از سخنان خود با اشاره به روند اجرایی پروژه بزرگ غیرهمسطح مهرویلا گفت: با مدیریت جهادی و تمهیدات لازم این پروژه بزرگ هفته آینده به بهره‌برداری می‌رسد.

وی با بیان اینکه این پروژه می‌تواند بخش عمده ترافیک هسته مرکزی کلانشهر کرج را به سمت آزاد راه تهران - کرج - قزوین هدایت کند، خاطرنشان کرد: این پروژه می‌تواند شمال و جنوب کلانشهر کرج را به هم متصل کند.

شهردار کرج همچنین به روند اجرایی پروژه شمالی بزرگراه شمالی کرج اشاره کرد و افزود: این پروژه به طول 17 کیلومتر و 500 متر اجرایی شده است.

ترکاشوند در بخشی دیگر از سخنان خود به پروژه بزرگ کمربند سبز شمالی کرج اشاره کرد و گفت: این پروژه 1000 هکتار است که از سال گذشته آغاز شده و تا تیرماه امسال 100 هکتار آن جنگل‌کاری شد.

وی بیان داشت: در این راستا و با برنامه‌ریزی‌های انجام شده 400 هکتار دیگر فضای سبز نیز از تیرماه در این کلانشهر آغاز شد و پیش‌بینی می‌شود تا روز درختکاری و در 15 اسفندماه امسال به بهره‌برداری برسد.

فارس

ارسال نظر

نظرات کاربران