کدخبر: 17928

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اراک:

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اراک گفت: آتش‌سوزی منزل مسکونی در خیابان شهدا با حضور به موقع آتش‌نشانان مهار و کاملاً خاموش شد.

راستان نیوز |

به گزارش روابط عمومی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اراک، مسعود آقازیارتی اظهار کرد: طی تماس یکی از شهروندان با سامانه 125 مبنی بر وقوع یک فقره آتش سوزی در خیابان شهدا، ستاد فرماندهی سازمان آتش‌نشانی اراک روز گذشته نیروهای عملیاتی ایستگاه 130 خیابان امام (ره) را به محل اعزام کرد.

وی افزود: با رسیدن آتش‌نشانان به محل حادثه مشاهده شد، یک منزل مسکونی طعمه آتش شده و دود بسیار غلیظی فضای داخل آن را در برگرفته بود، آتش‌نشانان به سرعت پس از بررسی محل حادثه، جریان برق و گاز منزل را قطع کردند و با به کارگیری دستگاه‌های تنفسی و تجهیزات خاموش‌ کننده خود را به کانون آتش ‌سوزی رساندند و مشغول مهار شعله‌های سرکش آتش شدند.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اراک ادامه داد: آتش‌نشانان با تلاش فراوان آتش‌ سوزی را مهار و کاملاً خاموش کردند و از سرایت شعله‌های آتش به دیگر نقاط این منزل مسکونی جلوگیری به عمل آوردند و پس از ایمن‌سازی و تحویل محل حادثه به مالک آن، مأموریت خود را به پایان رساندند.

به گفته وی هیتر برقی که مالک منزل برای گرمایش از کرسی استفاده می‌کرد، باعث بروز آتش‌سوزی شده بود.

فارس

ارسال نظر

نظرات کاربران