کدخبر: 16962

ترافیک یک ماهه اخیر تهران «مصنوعی» است و غیرعادی

رییس کمیته حمل و نقل شورای شهر تهران ترافیک چند هفته تهران را مصنوعی و غیرعادی دانست.

راستان نیوز |

   محسن سرخو پس از گزارش ارائه وضعیت ترافیک از سوی سردار مهماندار رییس پلیس راهنمایی و رانندگی با بیان اینکه نکات عنوان شده از سوی رییس پلیس راهور درست است، اما دلیل کافی برای چنین ترافیک این روزهای پایتخت نیست گفت: ترافیک یک ماهه اخیر عجیب بود، چراکه پیش از این نیز نمایشگاه شهر آفتاب، مهمانسرای الهیه و.. وجود داشتند اما ترافیک این چند هفته متفاوت بوده است.

وی با بیان اینکه اگر بخواهیم این دلایل را قبول کنیم علاوه بر نمایشگاه باید همه پارکها، بیمارستان‌ها و حتی شورا و شهرداری نیز به خارج از تهران انتقال داده شوند،گفت: قبول کنید که در یک ماهه اخیر ترافیک تهران اصلا عادی نبوده است و به نوعی می‌توان گفت این ترافیک مصنوعی بوده است.

رییس کمیته حمل و نقل شورای شهر تهران با بیان اینکه بارها با طی کردن مسیرهای مختلف ترافیک را امتحان کردم، گفت: بارها دیده‌ام که یک مسیر قفل بوده اما پس از طی چند کیلومتر مسیر بدون هیچ دلیلی باز شده است!

سرخو با بیان اینکه یکی از شهروندان مسیر چمران تا نیایش را که 2.5 ساعته طی کرده گفت: اگر این فرد می‌خواست پیاده این مسیر را طی کند، کمتر از یک ساعت لازم بود.

رییس کمیته حمل و نقل شورای شهر تهران افزود: این ترافیک به هر دلیلی رخ داده باید با یک کار پلیسی، علل واقعی آن مشخص شود، چراکه پس لرزه‌های این شوک ترافیکی ادامه دارد و تقاضا می‌شود که به جای پرداختن به دلایل واهی به دلایل اصلی توجه شود.

 

ارسال نظر

نظرات کاربران