کدخبر: 15808

اطلاعیه دانشگاه آزاد واحد تهران جنوب

دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران در پی حادثه رخ داده در دانشکده هنر و معماری واحد تهران جنوب اطلاعیه‌ای صادر کرد.

راستان نیوز |

راستان نیوز | دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران در پی حادثه رخ داده در دانشکده هنر و معماری واحد تهران جنوب اطلاعیه‌ای صادر کرد.

 در این اطلاعیه آمده است:

در روز پنجشنبه مورخ 04/09/95 حدود ساعت 18:30 فردی در پی مشاجره و درگیری قبلی اقدام به حمله به یک دختر دانشجو در سر یکی از کلاس های دانشکده هنر و معماری تهران جنوب نموده است. ضارب فردی 23 ساله با ادعای اینکه همسر یکی از دانشجویان دختر است به بهانه دادن جزوه به ایشان سعی در وارد شدن به دانشکده را داشته اما با ممانعت انتظامات دانشکده مواجه شده و پس از چند دقیقه با سوء استفاده از فرصتی با عجله به سمت کلاس که در چند متری درب ورودی دانشکده است، رفته و علی رغم‌ممانعت استاد به بهانه رساندن جزوه به سمت دانشجوی مورد نظرش که در حال ارائه کنفرانس درس خود بوده است حمله کرده و با خارج کردن چاقو از زیر لباس خود او را با سه ضربه چاقو به سر و کتف و شکم مجروح کرده است.

در این حین مامور انتظامات بلافاصله در پی ضارب به کلاس مربوطه رفته و با سرعت عمل فرد ضارب را در حین ‌فرار پس از لحظاتی با درگیری مجدد دستگیر نموده و با حضور ماموران کلانتری 107 فلسطین در دانشکده، ضارب به دست قانون سپرده شده است.

در پی این حادثه با حضور سریع اورژانس، دانشجوی مجروح نیز پس از انجام امور اولیه امدادی به بیمارستان فیروزگر انتقال داده شد و در حال حاضر حال روحی و جسمی ایشان رو به بهبود است.

طبق ادعای ضارب، دانشجوی مضروب قبل از ورود به دانشکده حدود 30دقیقه در بیرون دانشکده با ضارب در حال گفتگو بوده است.

شایان ذکر است که مسئولین دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران ضمن حضور در بیمارستان پیگیر کلیه امور درمانی دانشجوی مصدوم می باشند و اقدامات لازم برای حمایت و پیگیری قضایی این موضوع نیز در دستور کار مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی قرار گرفته است.

گفتنی است بر اساس اعلام نیروی انتظامی ضارب دانشجو نبوده و دارای شغل آزاد بوده و مدعی است پاسخ منفی به خواستگاری اش از دختر مضروب انگیزه اش برای این حمله بوده است.

ارسال نظر

نظرات کاربران