کدخبر: 15722

دو برادر شرور که پس از قتل مرد جوانی در شرق استان تهران به شمال کشور گریخته بودند، در یک ویلا به دام افتادند.

راستان نیوز |
راستان نیوز |  دو برادر شرور که پس از قتل مرد جوانی در شرق استان تهران به شمال کشور گریخته بودند، در یک ویلا به دام افتادند.

ایران نوشت: ساعت 23 شامگاه 26 آبان امسال مأموران پلیس، از نزاع دسته جمعی در یکی از خیابان‌های دماوند واقع در شرق استان تهران باخبر شدند. بلافاصله نیز آنها راهی محل شده و تحقیق در این باره آغاز شد.نخستین بررسی‌ها نشان داد که 7 مرد جوان در یکی از خیابان‌های شهرستان دماوند با هم درگیر شده و تیراندازی کرده‌اند.

از سوی دیگر، مأموران ساعت 30 دقیقه بامداد 27 آبان در جریان تصادف مرگبار مرد جوانی داخل خودروی پژو قرار گرفتند.آنها پس از حضور در صحنه، با جسد مرد 27 ساله‌ای روبه‌رو شدند.پس از انتقال جسد به پزشکی قانونی، مشخص شد راننده، با شلیک گلوله‌ای به قتل رسیده است. این درحالی بود که در ادامه تجسس‌ها روشن شد این جوان یکی از طرفین درگیری شبانه بوده است.بدین‌ترتیب کارآگاهان جنایی شرق استان تهران هویت 6 متهم پرونده را شناسایی کرده و در عملیاتی غافلگیرانه 4 نفر از آنها را دستگیر کردند.

اما در ادامه دریافتند، عاملان اصلی درگیری دو برادر مسلح هستند که پس از جنایت گریخته‌اند.با کشف هویت دو متهم فراری، ردپای آنها در یکی از شهرهای شمالی به دست آمد.مأموران پلیس شرق استان تهران با حکم قضایی راهی استان موردنظر شده و مخفیگاه دو برادر را محاصره کردند. بعد هم در عملیاتی ضربتی شامگاه یکشنبه 30 آبان هر دو متهم مسلح را به دام انداختند.

دو اسلحه کلت کمری و تفنگ بادی و چندین سلاح سرد نیز از آنها کشف شد.سردار ناظری به فرمانده انتظامی شرق استان تهران با اعلام این خبر به خبرنگار «ایران» گفت: عاملان این درگیری از اراذل و اوباش سابقه‌دار بوده که همواره در جاده‌ها اغتشاش می‌کردند.به گفته وی، آنها قصد خروج از ایران را داشتند که ناکام ماندند.

 

 

ارسال نظر

نظرات کاربران