کدخبر: 15613

زندگی با حیوانات خانگی خصوصا سگ از دیر باز معمول بوده است ولی ازدواج با این حیوانات برای اولین بار است که رسما اعلام می شود.

راستان نیوز |

راستان نیوز | زندگی با حیوانات خانگی خصوصا سگ از دیر باز معمول بوده است ولی ازدواج با این حیوانات برای اولین بار است که رسما اعلام می شود.

اوایل هفته بود که ازدواج خانم با سگش سر زبانها افتاد. برنامه تلویزیونی سعی کرد هر طور شده از خانم وقت مصاحبه بگیرد. مقدمات فراهم شد و خانم در برنامه تلویزیونی حضور یافت. مصاحبه توسط دو نفر از مجریان هدایت می شد. مجریان برنامه آقای فیلیپ اسکوفیلد و خانم هالی ولوبی برای اغاز سخن هدف خانم اماندا راجرز را از ازدواجش پرسیدند.
راجرز در این خصوص می گوید اوایل هفته بود که با سگم شبا ازدواج نمودم. من عاشق او هستم. به همدیگر خیلی علاقه داشتیم. هر کسی در این دنیا علاقه و عشق های مختلفی دارد.
 
در مراسم ازدواج من بیش از ۲۰۰ میهمان شرکت کرده بودند چرا شما تشریف نیاورده بودید؟
سپس مجریان برنامه از اماندا سوال نمودند چی شد که با سگ ازدواج نمودی وی در جواب ایشان گفت مردان علاقه کمتری به سگ دارند و تا دلشان نخواهد او را به رختخواب راه نمی دهند.
 
ارتباط من با شبا خیلی عمیق بود. شبا سنی ندارد ولی علاقه من به او خیلی زیاد است. در پایان آقای فیلیپ در حالی که خنده بر لب داشت از اماندا سوال نمود ایا سگ می تواند خواسته ای شما را براورده نماید؟ اماندا گفت وقتی علاقه و ارتباط دو طرفه باشد بدون شک این اتفاق نیز می افتد.
 
 
 

 

منبع: کاسپین

 

ارسال نظر

نظرات کاربران