کدخبر: 15396

مردی ک دو مرد را کشته است، به دار مجازات آویخته شد.

راستان نیوز |

راستان نیوز | چهاردهم اسفند سال 90 مردی با پلیس قزوین تماس گرفت و از قتل مردی به نام غلامعلی در خانه‌اش در خیابان فردوسی خبر داد. ماموران با حضور در آنجا مشاهده کردند که او بر اثر خفگی به قتل رسیده است. با تحقیق از همسر مقتول معلوم شد که خودروی پژو 206 شوهرش نیز سرقت شده است.

در ادامه تحقیقات، همسر مقتول چند شماره تلفن را در اختیار پلیس قرار داد که شوهرش با آنها در ارتباط بوده است. تحقیقات نشان می‌داد صاحب یکی از شماره تلفن‌ها در همان منطقه روزهای قبل تردد داشته و همچنین روز جنایت توسط اهالی حوالی خانه مقتول دیده شده است.صاحب تلفن به‌نام حسن دستگیر شد که در بازجویی‌ها به قتل اعتراف کرد و گفت: به‌دنبال مشکلات اخلاقی مقتول در یک موقعیت مناسب با پارچه او را به قتل رساندم و پس از سرقت خودرو و مبلغ 350 هزارتومان از جیبش فرار کردم.

متهم پس از بازسازی صحنه قتل ‌روانه زندان شد. ‌این در حالی بود که ماموران متوجه جنایت مشابهی شدند. تحقیقات نشان می‌داد، مقتول به نام حبیب نیز در ویلای شخصی خود در روستای عبدل‌آباد بر اثر خفگی به شیوه‌ای مشابه به قتل رسیده و خودروی پراید و تلویزیون او سرقت شده است. یک هفته بعداز قتل وی نیز خودرویش بدون سرنشین رها شده بود.

با کشف این سرنخ حسن از زندان به دادسرا منتقل شد و این جنایت را هم اعتراف کرد و گفت: هنگامی که برای تفریح به دریاچه اوان می‌رفتم در مسیر سوار خودروی پراید مقتول شدم و با هم آشنا شدیم و قرار شد برای گچ‌کاری به ویلای شخصی‌اش بروم. بعد از چند روز با همراه وی تماس گرفتم و با هم به آنجا رفتیم و به دلیل مشکلات اخلاقی که داشت با پارچه‌ای که همراه داشتم وی را خفه کردم و از ویلا خارج شدم.

 پس از صدور حکم دو‌بار قصاص و تایید آن، پرونده وی به اجرای احکام دادگستری استان قزوین ارسال شد و او روز دوشنبه در محوطه زندان قزوین به دار مجازات آویخته شد.

منبع: رکنا

 

 

 

ارسال نظر

نظرات کاربران