کدخبر: 15385

بی نتیجه ماندن تجسس

اوایل هفته گذشته زنی میانسال ساکن منطقه «مراوه تپه» برای رفتن به میهمانی از خانه خارج شد اما به طور مرموزی ناپدید شد.

راستان نیوز |

راستان نیوز | اوایل هفته گذشته زنی میانسال ساکن منطقه «مراوه تپه» برای رفتن به میهمانی از خانه خارج شد اما به طور مرموزی ناپدید شد.

به گزارش روزنامه ایران، با توجه به اینکه خانواده زن 50 ساله ساعت‌ها از او بی‌خبر بودند و تلاش‌های چند ساعته برای یافتن ردی ازوی به نتیجه نرسید، موضوع گم شدن او به پلیس اعلام شدکه بلافاصله تجسس برای یافتن این زن در دستورکار قرار گرفت. براساس آخرین گزارش‌ها با توجه به اینکه دمپایی و کلاه این زن در حوالی رودخانه اترک استان گلستان پیدا شده، عملیات جست و جو در اعماق این رودخانه آغاز شده و همچنان ادامه دارد. گروه‌های تجسس هلال احمرنیز احتمال می‌دهند این زن به داخل رودخانه اترک سقوط کرده باشد.

زورقی، رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان کلاله در این باره به خبرنگار «ایران» گفت: تنها سرنخ برجای مانده از این زن یک کلاه و دمپایی در نزدیکی رودخانه است و این آثار فرضیه سقوط این زن به داخل رودخانه را قوت بخشیده است. تاکنون عملیات جست‌و‌جو و نجات با دو قایق در طول رودخانه اترک از محل ناپدید شدن، در قره گل تخته وسط تا نقطه مرزی انجام گرفته است و همچنین این جست و جو در دو طرف ساحل رودخانه در قالب تیم‌های تجسس آنست هلال احمر (سگ‌های تجسس) و نیروهای داوطلب و بومی منطقه ادامه دارد.

 

این در حالی است که خواهر زن گمشده نیز سال‌ها پیش به طور ناگهانی ناپدید شد و دیگر خبری از او به دست نیامد.

 

ارسال نظر

نظرات کاربران