کدخبر: 19708

عضو شورای‌ شهر رشت:

عضو کمیسیون فرهنگی شورای‌شهررشت با بیان اینکه بازار بزرگ رشت انبار باروت محسوب می‌شود، گفت: بافت فرسوده رشت روز به روز افزایش می‌یابد و باید برای بازاربزرگ رشت که انبار باروت محسوب می‌شود برنامه داشته باشیم.

راستان نیوز |

  بابک رمضانی ظهر امروز در جلسه کمیسیون فرهنگی شورای‌ شهر‌‌ رشت اظهار کرد: از مردم ایران و رشت به خاطر هم‌دردی با شهدای‌پلاسکو تشکر می‌کنم.

وی افزود: اقشار مختلف مردم آن قدر بزرگوار بودند که با ابراز محبت خود ما آتش‌نشانان را شرمنده خود کردند و باید بیشتر تلاش کنیم تا محبت آن‌ها را جبران کنیم.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی شهرداری رشت آتش‌نشانان را ادامه دهنده راه شهدای هشت‌سال دفاع مقدس و شهدای مدافع‌حرم دانست و بیان کرد: آتش‌نشانان هر روز صبح سوگند می‌خورند که حافظ جان,مال و سرمایه‌های کشور خود باشند.

رمضانی عنوان کرد: برای ما آتش‌نشانان مادیات و خانواده معنایی ندارد و الگوی‌ما شهدا و ایثارگران هستند و وظیفه داریم ادامه دهنده راه آن‌ها باشیم.

محمد حسین واثق کارگرنیا عضو کمیسیون فرهنگی شورای‌شهر رشت در این جلسه اظهار کرد: آتش‌نشانان به دلیل نوع کار و خدمتی که ارائه می‌کنند نباید با سایر سازمان‌ها و بخش‌ها مقایسه شوند.

وی با بیان اینکه آتش‌نشانانی که مجروح می‌شوند باید از امتیازات جانبازی بهره‌مند شوند بیان کرد: آتش‌نشانانی‌ که شهید می‌شوند نیز باید از امتیازات بنیاد شهید بهره‌مند شوند.

کارگرنیا کمک به آتش‌نشانان را کمک به مردم عنوان کرد و گفت: ما کنار آتش‌نشانان هستیم و هرآنچه از دست ما بربیاید برای حمایت از آن‌ها انجام خواهیم داد.

مظفر نیکومنش نودهی دیگر عضو کمیسیون فرهنگی شورای‌ شهر رشت در این جلسه اظهار کرد: آتش‌نشانان باید از امتیاز ویژه‌ای برخوردار باشند تا بتوانند با آرامش به شهروندان امدادرسانی کنند.

وی با اشاره به اینکه استخدام و جذب در سازمان آتش‌نشانی اولویت با فرزندان آن‌ها باشد اظهار کرد: آتش‌نشان عزیزی که شهید می‌شود باید در قطعه شهدای مدافع‌حرم دفن شود.

نیکومنش نودهی تجهیزات آتش‌نشانی رشت را در مقایسه با حجم‌کاری آتش‌نشانان پایین دانست و عنوان کرد: بافت فرسوده رشت روز به روز افزایش می‌یابد و باید برای بازاربزرگ رشت که انبار باروت محسوب می‌شود برنامه داشته باشیم.

وی خواستار تشکیل ستاد بحران در سطح شهر رشت شد و گفت: شهر به چند ناحیه تقسیم شود و مسئولیت هرکس در روز بحران مشخص شود.

در این جلسه از جمعی از آتش‌نشانان و قهرمانان و پیشکسوتان ورزش کونگ‌فو قدردانی شد.

تسنیم

ارسال نظر

نظرات کاربران