کدخبر: 21131

ثبات همیشه بهتر از تغییرات است؛

مدیرعامل باشگاه استقلال تجربه شیرین حضورش در فوتسال را این بار در جمع آبی‌پوشان تکرار کرد و مزد حمایت از سرمربی را گرفت تا نقش ثبات در موفقیت را ثابت کند.

راستان نیوز |

   هفته های ابتدایی لیگ شانزدهم و زمانی که استقلال خوب نتیجه نمی گرفت و قعرنشین لیگ برتر بود، منتقدان زیادی بر سیدرضا افتخاری و علیرضا منصوریان تاختند و خواستار برکناری سرمربی توسط مدیرعامل بودند.

بعد از آن که سرمربی سید مهدی رحمتی را از ترکیب ثابت تیمش کنار گذاشت این انتقادات به اوج خود رسید. با این حال تنها فردی که در همه آن روزها با تمام قوا پشت منصوریان ایستاد و از او حمایت کرد، سیدرضا افتخاری مدیرعامل آبی‌ها بود. مدیرعاملی که البته خودش هم از انتقادات هواداران این تیم در امان نبود.

حمایت‌های قاطع مدیرعامل از سرمربی بقای وی و ثبات در نیمکت این تیم را در پی داشت. اتفاقی که در زمان خودش خوشایند خیلی ها نبود. اما این حمایت‌ها رفته رفته به بار نشست و استقلال با همین علیرضا منصوریان به جاده موفقیت بازگشت. حالا استقلال را باید به حق بهترین تیم نیم فصل دوم دانست تا همان طیف مخالفان و منتقدان منصوریان، تبدیل به حامیان سفت و سخت او شوند.

سرمربی آبی‌ها که در زمان بازیگری‌اش نیز از محبوبیت قابل توجهی بین هواداران این تیم برخوردار بود، با نتایج اخیرش در استقلال بر ضریب محبوبیتش اضافه کرد و یکبار دیگر این فرضیه به اثبات رسید که در فوتبال ثبات بر تغییرات ارجحیت دارد.

رضا افتخاری مدیرعامل آبی پوشان در زمانی که تصدی فوتسال کشور را بر عهده داشت، یکبار پای عقاید خودش ایستاد و با وجود این که «ناظم الشریعه» سرمربی کنونی تیم ملی فوتسال ابتدا مخالفان و منتقدان زیادی داشت را به عنوان سرمربی تیم ملی فوتسال انتخاب و معرفی کرد.

افتخاری در همه زمانی که منتقدان ناظم الشریعه مغرضانه و غیر منصفانه او را به باد انتقاد گرفته بودند پشت سرش ایستاد و از او حمایت کرد تا این فوتسال کشورمان با همین مربی به مقام سوم جام جهانی برسد و حالا ناظم الشریعه در زمره بهترین مربیان فوتسال دنیا باشد.

افتخاری در واقع تجربه‌اش در فوتسال را این بار در فوتبال تکرار کرد و در مقابل منتقدان منصوریان همان رفتاری را تکرار کرد که قبلا در مورد ناظم الشریعه به کار گرفته بود.

مهر

 

ارسال نظر

نظرات کاربران