کدخبر: 19508

مدافع پیشین استقلال درحالی از این تیم جدا شد که نمی‌توانست یک طرفه قراردادش را فسخ کند.

راستان نیوز |

   امین حاج محمدی روز شنبه درحالی که خودش تبریز بود، توانست با کمک برادر و پدرش قرارداد خود را با استقلال فسخ کند. این درحالی بود که استقلالی‌ها خیلی تلاش کردند تا بتوانند با این بازیکن به توافق مالی جهت جدایی دست پیدا کنند ولی در نهایت حاج محمدی یک طرفه قراردادش را فسخ و با ماشین‌سازی تبریز قرارداد خود را امضا کرد و روز یکشنبه هم در دقیقه 88 برای این تیم مقابل صبای قم به میدان رفت.

امین حاج محمدی در حالی از استقلال جدا شد که قرارداد خود را با این تیم فسخ کرد و این در حالی است که مصطفی شهبازی بعد از فسخ قرارداد منصوریان و بیرانوند با نفت تهران اعلام کرده بود که با دستور مهدی تاج، دیگر هیچ بازیکن تا اطلاع ثانوی حق فسخ قرارداد با باشگاهش را ندارد و تنها راه جدایی بازیکنان، توافق با باشگاهشان است.

حالا مشخص نیست که چه زمانی این "اطلاع ثانوی" شکسته شده که حاج محمدی توانسته یک طرفه قراردادش را فسخ کند ولی اتفاقی که افتاده این است که حالا 750 میلیون تومان به دلیل فسخ یک طرفه حاج محمدی نه توافق مالی این بازیکن با استقلال، به بدهی‌های میلیاردی این باشگاه اضافه شده است؛ بدهی‌هایی که شاید مانع از صدور کارت بازی تیموریان و جپاروف هم شود مگر اینکه بازهم تماسی از بالا، قوانین و قواعد را معلق کند.

ایسنا

ارسال نظر

نظرات کاربران