کدخبر: 19469

از سوال درباره رضاییان متعجب نمی شوم

سرمربی پرسپولیس با حضور در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر گسترش فولاد به تشریح شرایط تیمش پرداخت و جدال با فراز کمالوند را سخت خواند. 

راستان نیوز |

   برانکو ایوانکوویچ که اکنون با فاصله 4 امتیازی نسبت به نزدیک ترین مدعی قهرمانی در صدر جدول حضور دارد با حضور در نشست خبری ابتدای ضایعه درگذشت جانباختگان حادثه آتش سوزی ساختمان پلاسکو را تسلیت گفت.


آتش نشانان در شغلی مقدس جان شان را از دست دادند
قبل از هر چیز فاجعه ساختمان پلاسکو را و شهادت آتش‌نشان‌ها را تسلیت می‌گویم به مردم ایران، خانواده شهدا و افرادی که در یک شغل مقدس جان‌شان را از دست دادند. به همه این عزیزان صادقانه تسلیت عرض می‌کنم. در مورد بازی با گسترش هم باید بگویم آنها تیمی هستند که به سختی می‌توان مقابل‌شان بازی کرد و بازی بسیار سختی را مقابل آنها خواهیم داشت.


پیروزی سختی پیش روی ماست
گسترش فولاد در هشت بازی خارج از خانه خود هفت تساوی و یک برد را به دست آورده و تیمی است که در خارج از خانه خوب و هدفمند بازی می‌کند. همچنین ترکیب تیم گسترش عالی است و بازیکنانی مانند شیمبا و داریوش شجاعیان که مشکل داشتند نیز فردا به ترکیب این تیم اضافه می‌شوند. ما می‌دانیم که کار سختی داریم اما در کنار کمک هواداران‌مان اصرار بر بردن تنها هدف‌مان است. ما اگر فردا بتوانیم گسترش فولاد را ببریم سه امتیاز ارزشمند دیدار مقابل فولاد را برای‌مان تکمیل می‌شود.


وضعیت پرسپولیس برابر گسترش فولاد
ربیع‌خواه به دلیل مصدومیت و محسن مسلمان به دلیل محرومیت فردا نمی‌توانند برای ما بازی کنند، اما ما بقیه بازیکنان‌مان را در اختیار داریم.


اگر در مورد رضاییان سؤال نمی‌شد تعجب می‌کردم
سؤال پرسیدن در خصوص رامین خیلی مهم است و اگر این را نمی‌پرسیدید تعجب می‌کردم! او هم مثل سایر بازیکنان در رقابت برای حضور در ترکیب است اما می‌دانید که 20 روز تمرین نداشته و باید وضعیتش را ببینیم. مسلمان بازیکن استاندارد و فیکس ما در همه بازی‌هاست که برای غیبت او در این بازی راه‌حلی پیدا خواهیم کرد.

عملکرد خوبی در نقل و انتقالات داشتیم
بازیکنانی که نیاز داشتیم را خریدیم. بازیکنانی که کیفیتشان جای سوال ندارد و هر روز انتظار داریم بهتر شده و هماهنگ تر شوند. هر دو بازیکن جدید ما خدمت زیادی به فوتبال ایران کرده اند. هم سروش و هم سامان و انتظار داریم روز به روز شرایط آنها بهتر شود. اما هر دو بازیکن جدید ما یعنی سروش رفیعی و سامان نریمان‌جهان تاکنون خدمت زیادی به تیم ما کرده‌اند و انتظار ما هم از آنها بیشتر است، اما تاکنون از آنها راضی هستیم.

وضعیت بازیکنان دو اخطاره
ما اصلاً اصل حساب و کتاب نیستیم. برای هر بازی هرگونه که نیاز باشد برنامه‌ریزی و بازی می‌کنیم و اگر بخواهیم محاسبه‌گری داشته باشیم کار خراب می‌شودو ما در هر بازی به دنبال سه امتیاز هستیم و هر بازی فقط همین مسئله را می‌بینیم. ما برای برد بازی می‌کنیم اما اهل محافظه‌کاری نیستیم.

اوکراینی‌ها در کنار ما و بازیکن پرسپولیس هستند
همان‌طور که گفتم بقیه بازیکنان به جز مسلمان و ربیع‌خواه همه در رقابت هستند. این موضوع هم بحث اکنون ما نیست و این دو بازیکن هنوز بازیکن ما محسوب می‌شوند.

شرایط مقابل تاکتیک دفاعی گسترش فولاد؟
وافق نیستم که گسترش فولاد بهتر از ما بازی کرد. آنها خوب بودند و ما بازی سختی مقابل گسترش فولاد داشتیم، اما به پیروزی رسیدیم. در تبریز هم آنها را 4 بر 2 شکست دادیم و این فصل هم یک بر صفر مقابل‌شان به پیروزی رسیدیم. گسترش فولاد تیم خوبی است و کار ما مقابل آنها آسان نیست. من به بازی‌های بیرون خانه و با کیفیت آنها اشاره کردم که تیم سازمان‌یافته‌ای دارند که این همه به یمن زحمات مربی‌شان است. طبیعی است آنها مقابل پرسپولیس با همه انگیزه و توان مضاعف بازی خواهند کرد و 150 درصد توان‌شان را مقابل پرسپولیس می‌گذارند تا جایی که من اطلاع دارم گسترش فولاد مصدوم و محروم هم ندارد و همه بازیکنانش در خدمت تیمش هستند.

ادامه دارد...ورزش سه

ارسال نظر

نظرات کاربران