کدخبر: 19466

سیدمهدی به جای سیدحسین

مهدی رحمتی گلر شماره یک استقلال دوباره به عنوان کاپیتان و مرد شماره یک در ترکیب آبی‌پوشان قرار خواهد گرفت.

راستان نیوز |

  پدیده بازیکن سالاری همواره بلای جان مربیان و تیم ها است، اما در باشگاه ها نحوه برخورد با چنین رفتاری با تیم های ملی متفاوت است، چراکه دست سرمربی تیم ملی بسیار بازتر از مربیان باشگاهی است.

در تیم های ملی براحتی می توان در سطح کشور بازیکنی بسیار نزدیک با شرایط بازیکن خاطی پیدا کرد ولی در باشگاه باید یک فصل صبر کرد سپس با خاطیان برخورد نمود، این مسئله شاید در مورد رحمتی صادق نباشد، ولی شاید تصمیم منصوریان در این مقطع برای استفاده از رحمتی، درست ترین تصمیم ماه های اخیر وی بوده باشد. 

رحمتی که پیش از بازی سپاهان و پس از مسابقه استقلال در جام‌حذفی مقابل نفت به نیمکت استقلال تبعید شده بود، امروز دوباره مرد شماره یک تیمش خواهد بود. اتفاقی که البته از قبل هم قابل پیش‌بینی بود اما 2گل خورده سیدحسین حسینی در دیدار استقلال مقابل استقلال‌خوزستان راه را برای او هموار کرد.


رحمتی که در مدت نیمکت‌نشینی با عملکردی حرفه‌ای هرگز از تصمیمات فنی منصوریان انتقاد نکرد با حضور مجدد در ترکیب مزد صبر خود را می‌گیرد. اگر او امروز مقابل تیم نفت و رضا نوروزی گلزن نام آشنایش بدرخشد، مدت حضور خود در ترکیب اصلی را تمدید خواهد کرد.

ارسال نظر

نظرات کاربران