کدخبر: 19051

سرمربی تیم ملی کشورمان یکبار دیگر دست به قلم شد و با نگارش بیانیه‌ای بلند و بالا برخی از نقطه نظراتش را با لحنی تند و خاص خودش ابراز داشت.

راستان نیوز |

باید گفت کی‌روش گویا این بار تمرکز و دقت همیشگی را هنگام نگارش این بیانیه نداشت و به همین دلیل مرتکب چند اشتباه عجیب شد. اشتباهاتی که نشان می‌دهد آقای بیانیه نویس در فن بیانیه نوشتن قدری دچار افت شده است.

کی‌روش در قسمتی از بیانیه فیسبوکی خود به اردوی تیم ملی کرواسی اشاره می‌کند که در این خصوص باید گفت که تیم ملی کرواسی بدون لژیونرها و بدون بازیکنان اصلی لیگ کرواسی راهی چین شده و بازیکنانی به این اردو رفتند که برای اولین یا دومین بار به اردو دعوت شده‌اند. این در حالی است که همین تیم کرواسی برای حضور در چین رقم قابل توجهی دلار کسب کرده است.

سرمربی تیم ملی ایران در بخش دیگری از بیانیه مفصلش به بازی‌های تدارکاتی چین و ازبکستان اشاره کرده و با اشاره تلویحی به اجرای این برنامه در کوران مسابقات داخلی آنها این بازی‌ها را همچون چماقی بر فرق فوتبال ایران کوبیده است.

کی روش در حالی برنامه‌های تیم ملی این دو کشور را با برنامه‌های تدارکاتی تیم ملی ایران مقایسه می‌کند که لیگ دو کشور چین و ازبکستان تعطیل هستند و فصل جدید فوتبال این دو کشور هنوز آغاز نشده است. فصل جدید لیگ این دو کشور در بهمن ماه آغاز می‌شود و تیم‌های ملی این دو کشور در فاصله بین دو لیگ به انجام بازی های تدارکاتی مشغول هستند.

مهر

ارسال نظر

نظرات کاربران