کدخبر: 18601

چند روز به‌دلیل مصدومیت در کلینیک بودم؛

مدافع ناراضی استقلال که چند روزی در تمرینات این تیم شرکت نمی‌کند و به‌نظر می‌رسد قصد ندارد دیگر در تمرینات حاضر شود، می‌گوید غیبت‌اش در تمرینات بخاطر مصدومیت بوده است.

راستان نیوز |

  امین حاج‌محمدی درخصوص عدم حضورش در تمرینات اخیر استقلال، قرار گرفتن نام‌اش در لیست خروجی، آخرین وضعیت مصدومیت و معاوضه با آندو توضیحاتی ارائه کرد که صحبت‌های او را در زیر می‌خوانید:


از فردا به تمرین می‌روم
در چند روز گذشته به‌علت مصدومیت نتوانستم در تمرینات شرکت کنم؛ درد مختصری در زانوی پای چپم داشتم و به‌جای حضور در تمرینات به کلینیک استقلال رفتم تا زیر نظر دکتر نوروزی مداوا شوم، حالا شرایطم بهتر شده و می‌توانم از فردا به‌تمرینات برگردم.


به‌ قراردادم پایبندم
هنوز شرایط روشنی ندارم، از گوشه و کنار شنیده‌ام که من را نمی‌خواهند اما با توجه قراردادی که با استقلال دارم باید در تمرینات حاضر شوم؛ اگر قسمت بود دوباره در خدمت استقلال و هواداران دوست‌داشتنی‌ام باشم که با جان و دل این کار را انجام می‌دهم، وگرنه باید منتظر بمانم و ببینم چه اتفاقی می‌افتد؛ من به‌ قراردادم پایبندم و تا اینجای فصل هم غیبت غیرموجه در تمرینات نداشتم و فقط در چند برهه کوتاه به‌علت مصدومیت نتوانستم در تمرینات حاضر شوم.


تشکر از نوروزی
از دکتر نوروزی تشکر می‌کنم که خیلی زود مرا دوباره به‌شرایط ایده‌آل رساند، دردی که در پای چپم وجود داشت راه رفتن را برای من سخت کرده بود اما زیرنظر دکتر نوروزی خیلی زود آسیب‌دیدگی‌ام برطرف شد و حالا برای نیم‌فصل دوم آماده‌ام.


معاوضه با آندو؟ چیزی نمی‌دانم
من چیزی درباره معاوضه‌ام با آندو نشنیده‌ام اما باید بگویم بازیکنی نیستم که به‌خاطر جذب بازیکن دیگری معاوضه شوم؛ شرایط من کاملا روشن است و باشگاه باید درباره حضور یا عدم حضورم تصمیم‌گیری کند اما آنچه که روشن است اکنون بازیکن استقلال هستم و تا به امروز کسی نتوانسته درباره انتخاب تیمم تصمیم‌گیری کند و از این به بعد هم خودم مشخص می‌کنم به‌کدام تیم بروم.

ورزش سه

ارسال نظر

نظرات کاربران