کدخبر: 18353

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران پس از اردوی جنجالی دوبی به همراه بازیکنان و مربیان این تیم به ایران نخواهد آمد. به نظر می‌رسد او از اتفاقات روزهای اخیر و واکنش‌های پیرامون آن به شدت ناراحت است.

راستان نیوز |

  کارلوس کی‌روش، سرمربی تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران با کاروان این تیم از اردوی دوبی به ایران نخواهد آمد، این اتفاق در حالی رخ می‌دهد که خبرهایی مبنی بر استعفای او از سمت سرمربیگری تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران مطرح شده است.

عدم حضور کی‌روش در ایران می‌تواند پیام جدی مبنی بر خداحافظی این مربی با فوتبال ایران باشد. کما این که هیچ یک از مسئولان فدراسیون در پاسخ به تماس‌های مکرر استعفای کارلوس کی‌روش را نه تایید و نه تکذیب کردند.

پس از انتقادات برانکو ایوانکوویچ از اردوی دوبی تیم ملی و در پی آن ترخیص 7 ملی‌پوش پرسپولیس از اردوی تیم ملی و موضع کی‌روش درباره عدم دعوت بازیکنان این تیم در اردوی‌های غیر فیفادی شرایط به گونه‌ای پیش رفته که به نظر می‌رسد کارلوس کی‌روش یک بار دیگر به چالش جدی فدراسیون فوتبابل ایران تبدیل شده است.

بازگشت زودهنگام تیم ملی از اردوی امارات و حضور غیرمنتظره مهدی تاج رییس فدراسیون فوتبال در اردوی این تیم تردیدهای بیشتری را درباره سرنوشت کی‌روش و تیم ملی ایران بوجود آورده است.

ایسنا

ارسال نظر

نظرات کاربران