کدخبر: 18346

بهتر است برای عدم مصرف قلیان هم کلاس برگزار شود

سرمربی فوتبال تیم پدیده خراسان گفت:اختلاف بین کی‌روش و برانکو هم به تیم ملی ضربه می‌زند و هم به پرسپولیس.

راستان نیوز |

  رضا مهاجری در حاشیه برگزاری کلاس دانش‌افزایی مربیان گفت: نفس کار خوب است و ما نیاز داریم که این کلاس‌ها برگزار شود. قطعاً برگزاری چنین کلاس‌هایی می‌تواند به مربیان کمک کند اما نکته‌ای که درنظر گرفته نشده، زمان برگزاری این کلاس‌ها است.

وی افزود: ما چهار روز دیگر بازی داریم و تنها بحثی که کلاس‌ها را زیرسؤال می‌برد زمان برگزاری آن است چون همه مربیان ذهن‌شان درگیر تمرینات تیم‌ها و آماده‌سازی است. بقیه مسائل خوب بوده و باشگاه‌ها می‌توانند از این کلاس‌ها استفاده کنند.

مهاجری درخصوص حضور افرادی مثل علی دایی گفت: کلاً نفراتی که در این کلاس‌ها شرکت می‌کنند، می‌توانند به برگزاری آن وزن بدهند. خود ما مربیان هم به این کلاس‌ها نیاز داریم و باید در قبال کارمان، مسئول باشیم.

وی درخصوص آخرین شرایط پدیده نیز گفت: ما تمرینات‌مان را به خوبی پیگیری می‌کنیم و باشگاه هم در تلاش است تا مشکلاتش را حل کند. فکر می‌کنم تا سال آینده ما بتوانیم به معنی واقعی یک باشگاه لیگ برتری داشته باشیم.

خبرنگاری گفت مدرس این کلاس‌ها چه کسی است که مهاجری پاسخ داد: کلاس‌ها تازه شروع شده و مدرس آن مشخص نیست. هنوز رزومه‌ای از مدرس کلاس‌ها به ما ارائه نکردند ولی کمیته آموزش اعلام کرده به زودی مدرس را معرفی خواهد کرد.

مهاجری درخصوص آماری که پیرامون مصرف سیگار و قلیان در بین فوتبالیست‌ها منتشر شده، گفت: حتماً کسانی که این آمار را منتشر کرده‌اند مستندات داشته‌اند ولی به نظر من بهتر است برخورد خوبی با فوتبال صورت بگیرد. قلیان در همه جای جامعه مصرف می‌شود و ما هم آن را تأیید نمی‌کنیم اما وقتی کلاس‌هایی داریم که برای دوپینگ آنها را برگزار می‌کنیم، بهتر است ما هم برای قلیان و عدم مصرف آن کلا‌س‌هایی داشته باشیم تا این مشکلات ریشه‌کن شود. به نظر من بزرگ کردن این مسئله، خراب کردن فوتبال است و دود همان قلیان به چشم ما می‌رود.

وی افزود: وقتی عنوان می‌شود سیگار و قلیان در جامعه فوتبال یعنی اینکه ما هم در این جامعه حضور داریم خوب نیست که همه را به یک چشم ببینیم و به نظرم باید افراد را از هم تفکیک کرد.

وی در پایان درخصوص اختلاف برانکو و کی‌روش نیز گفت: این مسئله نیز قطعاً به ما ضربه می‌زند و اصلاً به نفع فوتبال ما نیست. باید کمی خویشتندار باشیم و بین آنها تعامل ایجاد کنیم.با این اختلاف، هم تیم‌ملی ضرر می‌کند هم پرسپولیس.

فارس

ارسال نظر

نظرات کاربران