کدخبر: 17851

منصوریان حق دارد نگران باشد؛

کاوه رضایی همچنان غایب بزرگ تمرین استقلال است بدون آنکه در خصوص این غیبت توضیح و دلیل قانع کننده خاصی وجود داشته باشد.

راستان نیوز |

 تیم استقلال در حالی دور جدید تمریناتش را آغاز کرد که کاوه رضایی بهترین بازیکن نیم فصل اول این تیم همچنان غایب بزرگ در تمرین آبی پوشان محسوب می‌شود. غیبتی که تا حدودی باعث نگرانی سرمربی آبی پوشان هم شده است.

کاوه رضایی در حالی هنوز در تمرین آبی پوشان حضور نیافته که اخبار ضد و نقیض و البته نه خیلی پررنگی در خصوص مصدومیت وی از ناحیه زانو هم به گوش می‌رسد. اخباری که تکذیب نمی‌شود، اما خیلی هم مورد تایید قرار نمی‌گیرد.

در این میان البته یکسری زمزمه ها هم در خصوص رسیدن یک پیشنهاد خارجی به کاوه رضایی در باشگاه استقلال به گوش رسیده است. اخباری که بیشتر به شایعه شبیه است و حتی خود مسئولین باشگاه نیز در خصوص آن اظهار نظر صریحی نمی‌کنند. علیرضا منصوریان سرمربی استقلال هم در خصوص این پشنهاد اظهار بی‌اطلاعی می‌کند.

کاوه رضایی در ابتدای فصل و بعد از دو هفته مذاکره با تیم پرسپولیس با یک چرخش صد و هشتاد درجه‌ای سر از استقلال در آورد. گرچه جذب این بازیکن در آن زمان یک بمب نقل و انتقالاتی محسوب می‌شد، اما پر واضح بود قراردادی که باعث تغییر کامل رویکرد این بازیکن در آن زمان شده باید حاوی مفاد و بندهای قابل توجهی باشد. بندهایی که این قرارداد را به نوعی یک طرفه کرده است.

توسل کاوه رضایی به بندهای اجرا نشده در قراردادش با باشگاه استقلال، قراردادی که در زمان افشارزاده منعقد شده بود و شاید خیلی مورد توجه مدیرجدید این باشگاه نباشد می‌تواند از جمله عواملی باشد که باعث غیبت کاوه رضایی در تمرین آبی پوشان شده است.

اما در کنار همه این احتمالات و گمانه زنی‌ها، نارضایتی کلی این بازیکن از حادث شدن یکسری شرایط در تیم استقلال از بعد از بازی این تیم با نفت را هم می‌توان اضافه کرد. اتفاقاتی که باعث شد حتی این بازیکن در دیدار آبی پوشان مقابل سپاهان هم برای دقایقی از حضور در ترکیب ثابت استقلال عذرخواهی کند.

هرچند کاوه در نهایت نه تنها در آن بازی به میدان رفت، بلکه یکی از بهترین بازی های این فصل خود را هم انجام داد و در نهایت نیز در دقیقه 93 یک پاس گل با ارزش برای بهنام برزای ارسال کرد تا با ارزش ترین امتیاز این فصل استقلال ثبت شود.

دلیل غیبت کاوه رضایی هرچه باشد مهم نیست. برای علیرضا منصوریان سرمربی استقلال مهم این است که بهترین بازیکن نیم فصل اول تیمش که با 5 گل و 5 پاس گل امتیاز آورترین بازیکن این تیم هم بود، غایب بزرگ تمرین تیمش است. منصوریان حق دارد بابت این موضوع نگران باشد.

ارسال نظر

نظرات کاربران