کدخبر: 17542

آخرین وضعیت کریمی و انصاری از زبان مدیربرنامه‌های آنها

مدیربرنامه‌های علی کریمی و محمد انصاری آخرین وضعیت این دو بازیکن را تشریح کرد.

راستان نیوز |

 در روز‌های اخیر مسائلی در مورد فسخ قرارداد علی کریمی با باشگاه دیناموزاگرب کرواسی و پیوستن او به باشگاه پرسپولیس مطرح شده است و موضوع دیگر بحت انتقال محمد انصاری به فوتبال چین است که هنوز این موضوع منتفی نشده است. با توجه به اینکه مدیربرنامه‌های این دو بازیکن مشترک است او توضیحاتی را در مورد بحث‌های مطرح شده در رابطه با آخرین وضعیت علی کریمی و محمد انصاری مطرح کرد.

وی با اشاره به ادعای یکی از رسانه‌های کرواسی مبنی بر فسخ قرارداد علی کریمی با باشگاه دیناموزاگرب کرواسی اظهار داشت: مسائل مطرح شده در مورد کریمی چه در رسانه‌های داخلی و چه خارجی فقط در حد گمانه‌زنی است و تا این لحظه هیچ اتفاق جدیدی که حالت رسمیت داشته باشد در مورد این بازیکن رخ نداده است.

مدیربرنامه‌های کریمی در مورد اینکه گفته می‌شود «چوک» مربی کروات پرسپولیس در کرواسی برای دریافت رضایت‌نامه کریمی از این باشگاه اقدام کرده است، خاطرنشان کرد: اصلاً چنین چیزی صحت ندارد و تأکید می‌کنم هر بحثی در این مورد مطرح شده فقط در حد گمانه‌زنی رسانه‌ها بوده است.

وی در این باره یادآور شد: در مورد کریمی به این نکته تأکید می‌کنم که این بازیکن با باشگاه دیناموزاگرب قرارداد دارد و هیچ صحبت رسمی هم در مورد جدایی‌اش از این باشگاه تا این لحظه مطرح نشده است. ضمن اینکه باشگاه پرسپولیس هیچ‌گونه درخواست رسمی برای جذب کریمی نداشته و فقط در رسانه‌های داخلی این موضوع به صورت گمانه‌زنی مطرح شده است. اگر هم به هر دلیل کریمی قرار باشد از باشگاه دیناموزاگرب جدا شود او به هیچ وجه قصد بازگشت به فوتبال ایران را ندارد و بسیار مصر است تا فوتبالش را در اروپا ادامه دهد.

مدیربرنامه‌های مشترک علی کریمی و محمد انصاری در ادامه راجع به آخرین وضعیت انتقال مدافع چپ پرسپولیس به فوتبال چین نیز عنوان کرد: ما پیشنهاد رسمی باشگاه چینی برای جذب محمد انصاری را به باشگاه پرسپولیس ارائه دادیم و تابع تصمیم طاهری و برانکو در این زمینه هستیم.

وی افزود: در پیشنهاد ارائه شده از سوی باشگاه چینی برای جذب انصاری همه چیز واضح و مشخص است و حقیقت امر این است که نه من و نه انصاری هیچ‌کدام تا این لحظه اظهارنظری در مورد این پیشنهاد چینی‌ها نداشته‌ایم و این اولین بار است که من در این مورد مصاحبه‌ای انجام می‌دهم. در واقع ما خیلی حرفه‌ای نسبت به این قضیه برخورد کردیم و در حال حاضر هم تابع تصمیمات طاهری و برانکو هستیم. قطعاً آقایان هر تصمیمی بگیرند ما تمکین خواهیم کرد.

مدیربرنامه‌های انصاری در ادامه با تأکید بر اینکه این بازیکن اهل شلوغ‌کاری و مصاحبه کردن نبوده و نیست، اضافه کرد: انصاری یک انسان با اخلاق و بالغ است و هر اتفاقی در مورد آینده‌اش رخ دهد، می‌پذیرد. پیشنهاد تیم چینی هیچ تاثیری از لحاظ فنی روی انصاری نگذاشته و او با تمام وجودش در بازی‌های اخیر پرسپولیس به مانند گذشته حاضر شد. در حال حاضر هم هیچ مشکل قانونی در پیشنهاد رسیده به این بازیکن وجود ندارد و این مدیریت و سرمربی باشگاه پرسپولیس هستند که تصمیم خواهند گرفت این انتقال انجام شود یا نه. نه من و نه انصاری دخالتی در این زمینه نکرده و خیلی حرفه‌ای با این موضوع برخورد می‌کنیم.

وی با بیان این موضوع که حضور انصاری در پرسپولیس دو سر برد بوده است، افزود: این بازیکن با کمترین رقم به پرسپولیس آمد و در مدت حضورش با کیفیت بالا و تمام وجودش برای این تیم بازی کرد. رقم قرارداد انصاری با پرسپولیس 200 میلیون بود و زمانی این قرارداد بسته شد که برخی قصد داشتند بازیکن عراقی با رقم سنگین به این باشگاه تحمیل کنند. انصاری خیلی خوب توانست اعتماد برانکو را جلب کند و الان هم باشگاه هر چه صلاح بداند همان خواهد شد. قطعاً مدیریت و سرمربی باشگاه پرسپولیس منافع تیم و بازیکن را در تصمیم خود در نظر خواهند گرفت و ما هم موظف به اجرای آن هستیم.

تسنیم

 

ارسال نظر

نظرات کاربران