کدخبر: 17512

برادر طاهره ریاحی

برادر طاهره ریاحی گفت: خواهرم به عنوان مطلع احضار شده و پیش از این هم سابقه هیچگونه بازداشتی ندارد.

راستان نیوز |

  در پی بازداشت طاهره ریاحی، دبیر اجتماعی خبرگزاری برنا، خبرنگار این خبرگزاری برای اطلاع از آخرین وضعیت وی با برادرش، مهدی ریاحی تماس گرفت.

وی گفت: خدمت شما عرض کنم که خانواده ما یک خانواده شناخته شده و فرهنگی و معتقد به نظام و رهبری فرزانه انقلاب است و ما کاملا ملزم و وفادار به نظام اسلامی و قانون اساسی و رهبری فرزانه نظام هستیم و در منش ما حرکت بر اساس منویات مقام عظمای ولایت است و اینجانب قطعا می دانم که اگر خواهرم نقد یا خبری را بر اساس حرفه روزنامه نگاری خود مطرح کرده از این چهارچوب خارج نبوده است.

 وی افزود: هیچ نیازی نیست که دشمنان دوست نما دایه مهربانتر از مادر بشوند و منافقانه از آن سوی مرز ادای دلسوزی در بیاورند چرا که نظام ما ظرفیت های بسیار بالایی دارد. 

ریاحی افزود: رسانه های معاند که دستشان برای ملت ایران کاملا رو شده و نیت پلیدشان همواره مشخص بوده بهتر است بجای پرداختن به یک مسئله کوچک درون خانواده بازنگری بر رفتار خود داشته باشند تا بیش از این موجبات خرسندی استکبار جهانی و شرمساری خودشان را فراهم نکنند.

برادر طاهره ریاحی تاکید کرد: خواهر بنده هیچ گاه بازداشت نبوده و هیچ سابقه بازداشتی هم قبل از این نداشته و هم اکنون به عنوان مطلع احضار شده و همواره سعی در حرکت در مسیر درست را داشته و یقین دارم بررسی ها هم نتیجه ای جز این را نشان نخواهد داد.

وی تصریح کرد: بازپرس پرونده بسیار مسلط و با برخورد حسنه اسلامی و بسیار مودب و خوش رو رفتار می کند و در حال بررسی موضوعات هستند.ما هم دعا میکنیم که انشالله معاندان و بدخواهان نظام که سعی در تخریب چهره های وفادار به اسلام و انقلاب و رهبری را دارند همیشه ناکام بمانند و در روز یوم الله 9 دی این را از خداوند منان خواستاریم. 

مهدی ریاحی در پایان گفت: گلایه دوست برای ما شیرین تر از ابراز محبت منافقانه دشمن است.

منبع برنا

 

 

ارسال نظر

نظرات کاربران