کدخبر: 17053

آخرین جزئیات پرونده قتل مقابل کلوپ فوتبال دستی در قادرآباد افشا شد.

راستان نیوز |

در آذرماه سال جاری ماموران پلیس آگاهی خرمبید از قتل جوانی در این شهر و مجروح شدن دو نفر دیگر با ضربات چاقو با خبر شدند.

ماموران به دنبال اطمینان از این ماجرا به محل جنایت رفتند. آن روز شاهدان حادثه مردی را دیدند که پس از پیادهشدن از یک خودروی، درحالیکه غرق در خون بود روی زمین افتاده و دو نفر دیگر نیز مجروح شده اند. شاهدان وقتی می‌خواستند به کمکش بروند، آنها در حالیکه فریاد می‌زدند: گفتند جوانی آنها را با چاقو مجروح کرده است. تلاش ها برای نجات یکی از این چاقو خورده ها بی نتیجه ماند اما دو نفر دیگر به بیمارستان منتقل شدند.

پس از بررسی دقیق صحنه جنایت موضوع به قاسمی خواه بازپرس دادسرای خرمبید گزارش و وی نیز در محل حاضر شد. به دستور بازپرس پرونده جسد به پزشکی قانونی انتقال یافت. در تحقیقات از خانواده شاهدان جنایت ماموران دریافتند که قربانی با خودرواش در حال عبور بوده که متوجه درگیری سه نفر مقابل کلوپ فوتبال دستی می شود از این رو برای میانجیگری وارد درگیری شده و پس از اصابت چاقو به گردنش به قتل می رسد از این رو ماموران احتمال دادند دو مجروح از این جریان با خبر هستند به همین دلیل از آنها تحقیق کرده و سرنخ هایی به دست آوردند.

به دنبال اظهارات این دو مرد، تیمی از کارآگاهان پلیس آگاهی با دستور بازپرس تحقیقات خود را برای پیدا کردن سرنخی از قتل شروع کردند. تیم تحقیق در نخستین اقدام دریافتند که قاتل برادر یکی از مجروحان است.

همین کافی بود تا کارآگاهان راهی محل زندگی قاتل شوند و در تحقیقات مشخص شد که وی برای انتقام گیری از خانوده اش این کار را کرده است از این رو تحقیقات پیرامون این موضوع متمرکز شد.

با به دست آمدن این سرنخ کارآگاهان راهی مخفیگاه مظنون جنایت شدند اما دریافتند که وی از محل متواری شده است.

در نهایت پس از گذشت چند ساعت این جنایتکار را دستگیر کردند. پس از ساعتها بازجویی، در نهایت این جوان قفل سکوت را شکست و با اعتراف او راز این پرونده فاش شد.

او گفت: چندماهی می‌شد که با خانواده ام اختلاف شدید داشتم. از دستشان خسته شده بودم زمان حادثه با خانواده ام سر همین مسئله درگیر شدم و پس از آن خانه را ترک کردم. قبل از رسیدن به کلوپ دستی مقادیری مشروب الکلی تهیه کردم و خوردم، در حالت طبیعی نبودم. مقابل کلوپ فوتبال دستی برادرم را دیدم به سمتش رفتم با او و دوستش درگیر شدم هر دو را با چاقو زدم. قربانی با خودرواش در حال عبور بود به محض دیدن درگیری پیاده شد من هم با چاقو به گردنش زدم.

اقرار این مرد به جنایت کافی بود تا بازپرس پرونده کشیک جنایی قرار بازداشت موقت وی را صادر کند. در ادامه تحقیقات از دو مجروح نیز انجام شد و آنها نیز ادعاهای متهم به قتل را تایید کردند. پس از طی شدن روند درمانی دو مجروح این حادثه نیز از بیمارستان مرخص شدند.

با تکمیل تحقیقات و بازسازی صحنه جنایت از سوی متهم، این پرونده به زودی با صدور کیفرخواست به دادگاه ارسال می شود.

خبرجنوب

 

ارسال نظر

نظرات کاربران