کدخبر: 16477

وزیر آموزش‌وپرورش:

وزیر آموزش‌وپرورش گفت:‌ برنامه‌ریزی‌هایی را برای افزایش سرانه مدارس داریم همچنین مطالبات فرهنگیان به زودی پرداخت می‌شود.

راستان نیوز |

  فخرالدین احمدی دانش آشتیانی امروز در همایش تجلیل از دانش آموزان پژوهشگر در جمع خبرنگاران اظهار داشت: از تمام دانش آموزان که به دنبال یادگیری علم و دانش هستند، تشکر می‌کنم و به آنها توصیه دارم که با کشف و حل مسئله مفاهیم علمی را یاد بگیرند و به شدت از حافظه محوری پرهیز کنند.

وی در خصوص سرانه مدارس عنوان کرد: برنامه ریزی‌هایی را در این رابطه داریم که البته در کوتاه مدت جواب نمی‌دهد اما در دراز مدت تأثیرگذار خواهد بود و سرانه آموزش را افزایش داده و بیشترین تمرکز را بر روی مدارس قرار خواهیم داد چرا که آنجا مکان اصلی است که باید اتفاقات خوب رخ دهد.

وزیر آموزش و پرورش در خصوص توزیع شیر دانش آموزان گفت: در این رابطه اقداماتی را انجام داده‌ایم و ان‌شاءالله به زودی هماهنگی‌هایی را خواهیم داشت.

احمدی دانش آشتیانی در رابطه با مطالبات فرهنگیان عنوان کرد: ان‌شاءالله مراحل آن در حال انجام است و نمی‌خواهم از هم اکنون زمان خاصی را اعلام کنم اما به زودی معوقات بازنشستگی و حق التدریس معلمان پرداخت می‌شود.

 

ارسال نظر

نظرات کاربران
  • امید

    همش وعده سر خرمن میدن

  • ناشناس

    دروغگو دشمن خداست